Перейти вниз Перейти вгору

Акції з партнерами

Безкоштовна доставка ліків з аптеки apteka24.ua під час карантину

В умовах карантину apteka24.ua пропонує українцям купувати ліки через інтернет з безкоштовною доставкою додому. Інтернет-аптека є зручною альтернативою походу в аптеку, особливо для літніх або тяжкохворих людей. Якщо ви дбаєте про батьків і не можете завезти ліки особисто - кур'єр передасть їм ваше замовлення в руки. Умови доставки читайте на сторінці «Доставка і оплата» на apteka24.ua.

 

 

Безкоштовна доставка замовлення в інтернет-магазині «Територія Твоєї Техніки».

В період карантину «Територія Твоєї Техніки» дбає про своїх покупців, тому дарує безкоштовну доставку. Замовляйте товар на сайті ttt.ua на суму від 500 грн. та отримуйте безкоштовну доставку до найближчого відділення ТОВ "Нова Пошта". Детальні умови пропозиції – на сайті.
Широкий асортимент смартфонів, аксесуарів, телевізорів, ноутбуків провідних брендів Samsung, Apple, Huawei, Philips, Nokia та багато інших для Вас на ttt.ua
Рекламні матеріали щодо цієї пропозиції є власністю ТОВ «СВП ПЛЮС», яке є адресатом будь-яких звернень, претензій та скарг щодо рекламних матеріалів та умов цієї пропозиції.

 

 

 

Тільки до 15 вересня купуй на f.ua — отримай безкоштовну доставку до відділення Нової Пошти!

Безкоштовна доставка діє тільки для відправлень від 500 грн та вагою до 30 кг. Щоб дізнатися, чи поширюється на обраний тобою товар безкоштовна доставка, подивися на малюнок праворуч від фотографії товару.