Перейти вниз Перейти вгору

Переваги

Маєш картку – заходь до мобільного додатку

Карта бізнес-клієнта – це інструмент ідентифікації, що надається клієнту з метою спрощення його користування послугами ТОВ «Нова Пошта», персоналізації кожної його операції та коректного розрахунку індивідуальних умов співпраці. Це альтернатива довіреності на відправлення/отримання відправлень.

Особливості картки:
1. Наявність підписаного договору з ТОВ «Нова Пошта».
2. Персоналізація та контроль операцій дистанційно за допомогою особистого кабінету.
3. Безпомилковість в нарахуванні оплати послуг власникам карт.
3. Можливість використання карти замість довіреності в будь-якому відділенні ТОВ «Нова Пошта».
4. Безпомилкова ідентифікація: швидке і коректне оформлення відправлень у відділенні.
5. Точний облік всіх індивідуальних умов співпраці та зручна статистика відправлень в особистому кабінеті.

Карта створюється і видається клієнту лише в тому випадку, якщо вказаний контактний номер телефону в заяві на видачу карток або в заяві про приєднання до договору (для головної картки) не використовувався для створення особистих кабінетів (включаючи мобільний додаток).

У випадку, коли вже був зареєстрований особистий кабінет на вказаний номер, а ви бажаєте переоформити його на ідентифікаційну картку:

Або видаліть особистий кабінет самостійно, або надайте 2 скан-копії заповнених заяв Про анулювання картки бізнес клієнта та Про видачу додаткових карток бізнес-клієнта на пошту karta@novaposhta.ua

Детальнішу інформацію, завантаження бланків для заяв та покрокову інструкцію можете прочитати у вкладках: Правила користування та Питання-відповіді.