Шопингуй и кайфуй
Перейти вниз Перейти вгору

Пакування

Нова пошта доставляє 600 посилок щохвилини. Це можливо завдяки високому рівню автоматизації наших сортувальних терміналів. Щоб усі посилки доставлялися цілими та неушкодженими, важливо забезпечити їхнє правильне та надійне пакування.
Які стандарти пакування використовує Нова пошта? Як запакувати різні види товарів? Де придбати якісне пакування?
Всю інформацію ми зібрали для вас тут.

Пакуй якісно з Новою поштою

Чому важливо пакувати у коробку?

Коробка захищає посилку від пошкодження та забезпечує швидку обробку на автоматичних сортувальних лініях, а відтак – і швидку доставку.

Для відправлень до 30 кг використовуйте відповідну по розмірам картонну коробку. Якщо не впевнені щодо ваги посилки, то радимо обрати коробку-трансформер – її можна використати для товарів вагою від 3 до 10 кг.

Також ви можете запакувати посилку у власну коробку.

Для вантажних відправлень від 30 кг є окремий вид пакування – flat-бокси, обрешетування, палетні борти тощо.

Як зафіксувати товар у коробці?

Посилки до 30 кг фіксуються за допомогою наповнювача, а вантажі від 30 кг - за допомогою спеціальних стяжних пристроїв.

З 2019 року Нова пошта відмовилася від пінопласту як наповнювача на користь паперу з вторинної сировини. Для відправлень до 30 кг радимо використовувати саме його, а також повітряно-пухирчасту плівку.

Захистіть свою посилку

Надійно закривайте посилки, щоб не допустити втрати відправлення на сортувальній лінії. Номер експрес-накладної та адреса не повинна закриватись пакуванням і мають бути гарно видні.

Як правильно запакувати різні типи товарів (від вудочки до ламінату) дивіться на нашому ютуб-каналі.

Піклуйтеся про планету разом з Новою поштою

Упаковка Нової пошти підлягає вторинній переробці та використанню. У всіх відділеннях ви можете віддати операторам використану упаковку, а в понад 1500 відділеннях – самостійно розсортувати упаковку по боксам (картон, конверти, пакети, плівка, наповнювачі тощо). Ми забезпечуємо передачу сировини організаціям на досортування та підготовку до повторного використання.

Оператори відділень можуть запакувати вашу посилку безкоштовно, якщо це документи і дрібні відправлення вагою до 1,5 кг. Тарифи на послугу пакування для інших типів посилок та вантажів – у Тарифах на додаткові послуги.

 

Яка вага вашого відправлення? Оберіть пакування.

До 30 кг   Понад 30 кг