Доставка Нового Року
Перейти вниз Перейти вгору

Доставка медичних засобів

Зараз, коли найкращий захист для кожного з нас – залишатися вдома, ми подбали про те, щоб забезпечити життєво важливі потреби наших клієнтів. Своєчасна доставка товарів медичного призначення – одна із них, особливо для найбільш вразливих категорій, які мають необхідність у постійному прийомі медичних препаратів. Ми вдячні нашим партнерам за довіру і гарантуємо клієнтам зручні й безпечні способи отримання своїх замовлень.

 

Переваги послуги:

Можливість вигідно придбати широкий асортимент медичних засобів, косметики, предметів особистої гігієни та засобів догляду за дітьми на інтернет-платформах та сайтах аптек

Безпечний та безконтактний спосіб придбати необхідні ліки, не виходячи з дому

Гарантія своєчасної та якісної доставки будь-яких медичних товарів, згідно із рекомендаціями партнерів

  

Наші партнери: 

   
   

 
     

 

Нагадуємо, що самолікування може бути шкідливим для вашого здоров’я.

 

Умови доставки лікарських засобів та супутніх товарів застосовуються на період встановлення карантину або введення надзвичайного стану на умовах залучення на договірних засадах ліцензіатами, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва та / з роздрібної торгівлі лікарськими засобами оператора поштового зв’язку.
- Доставка здійснюється виключно лікарських засобів та супутніх товарів, які придбані у передбачений законодавством спосіб у ліцензіатів, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва / роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
- ТОВ «Нова Пошта» не надає послуги доставки лікарських засобів та супутніх товарів, які відпускаються виключно за рецептом лікаря, крім тих, які включені до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації; лікарських засобів, обіг яких потребує наявності ліцензії на культивування рослин, включених до таблиці I Переліку наркотичних засобів, розроблення, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізацію (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного Переліку, психотропних речовин і прекурсорів; сильнодіючих та отруйних лікарських засобів; лікарських засобів, які потребують особливих умов зберігання.
- Доставка лікарських засобів та супутніх товарів здійснюється з урахуванням інших законодавчих обмежень, зокрема, у сфері провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів.