Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Доставка медичних засобів за програмою «єПідтримка»

Як придбати ліки онлайн на 1000 грн за програмою «єПідтримка» із доставкою Новою поштою?

Незважаючи на онлайн-формат оплати, така послуга можлива, якщо ліки купуватимуть ваші родичі або знайомі, старші за 60 років. Замовити ліки можна зі зручною доставкою від Нової пошти.

Як це зробити?

Необхідно знайти аптеку або майданчик, які приймають онлайн-платежі. Наприклад, apteka911.ua або liki24.com.

Оберіть потрібні ліки через пошук на сайті. Важливо! Для оплати з картки єПідтримка уважно слідкуйте, щоб сума у кошику не перевищувала 1000 грн.

Оберіть населений пункт, спосіб доставки та відділення Нової пошти або поштомат, де ви (або ваші батьки) заберете відправлення.

Заповніть форму клієнта та вкажіть оплату карткою онлайн. Важливо! Дані у формі повинні бути тієї людини, з картки якої відбуватиметься оплата.

Оплатіть покупку: у формі, що відкриється, введіть дані картки єПідтримка.

Чекайте на доставку від Нової пошти!

Що робити, якщо ви отримали повідомлення «гроші заблоковано»?

Це — нормально, система просто перевіряє, чи платник досяг віку у 60 років. Невдовзі оплату буде здійснено.

Як зрозуміти, що замовлення успішно сформовано?

Швидше за все, вам або вашим батькам зателефонують з банку або попросять підтвердити операцію інакше. Після того, як це станеться, на зазначений номер телефону прийде номер замовлення та інструкція, як отримати препарати.

Аптеки-партнери програми «єПідтримка»

Зараз, коли найкращий захист для кожного з нас – залишатися вдома, ми подбали про те, щоб забезпечити життєво важливі потреби наших клієнтів. Своєчасна доставка товарів медичного призначення – одна із них, особливо для найбільш вразливих категорій, які мають необхідність у постійному прийомі медичних препаратів. Ми вдячні нашим партнерам за довіру і гарантуємо клієнтам зручні й безпечні способи отримання своїх замовлень.

Переваги послуги:

Можливість вигідно придбати широкий асортимент медичних засобів, косметики, предметів особистої гігієни та засобів догляду за дітьми на інтернет-платформах та сайтах аптек

Безпечний та безконтактний спосіб придбати необхідні ліки, не виходячи з дому

Гарантія своєчасної та якісної доставки будь-яких медичних товарів, згідно із рекомендаціями партнерів

Умови доставки лікарських засобів та супутніх товарів застосовуються на період встановлення карантину або введення надзвичайного стану на умовах залучення на договірних засадах ліцензіатами, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва та / з роздрібної торгівлі лікарськими засобами оператора поштового зв’язку.

  • Доставка здійснюється виключно лікарських засобів та супутніх товарів, які придбані у передбачений законодавством спосіб у ліцензіатів, які мають ліцензію на провадження господарської діяльності з виробництва / роздрібної торгівлі лікарськими засобами.
  • ТОВ «Нова Пошта» не надає послуги доставки лікарських засобів та супутніх товарів, які відпускаються виключно за рецептом лікаря, крім тих, які включені до Реєстру лікарських засобів, які підлягають реімбурсації; лікарських засобів, обіг яких потребує наявності ліцензії на культивування рослин, включених до таблиці I Переліку наркотичних засобів, розроблення, виробництво, виготовлення, зберігання, перевезення, придбання, реалізацію (відпуск), ввезення на територію України, вивезення з території України, використання, знищення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, включених до зазначеного Переліку, психотропних речовин і прекурсорів; сильнодіючих та отруйних лікарських засобів; лікарських засобів, які потребують особливих умов зберігання.
  • Доставка лікарських засобів та супутніх товарів здійснюється з урахуванням інших законодавчих обмежень, зокрема, у сфері провадження господарської діяльності з виробництва лікарських засобів, оптової та роздрібної торгівлі лікарськими засобами, імпорту лікарських засобів.

УВАГА! По програмі ЄПідтримка не можуть бути оплачені послуги перевезення відправлень Новою поштою. Вартість доставки розраховується відповідно до діючих тарифів - https://novaposhta.ua/basic_tariffs.