Go down Go up

Payment

Для Вашої зручності, оплатити будь-які послуги компанії «Нова Пошта» може як Відправник і Одержувач, так і Третя особа.
Існує декілька способів оплати:

Готівковий розрахунок
У всіх відділеннях компанії і у разі адресної доставки в містах: Київ, Львів, Одеса, Харків, Запоріжжя, Дніпро, Біла Церква, Вінниця, Житомир, Івано-Франківськ, Кривий Ріг, Луцьк, Маріуполь, Миколаїв, Полтава, Рівне, Тернопіль, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів, Суми, Білгород-Дністровський, Бровари, Кропивницький, Сєвєродонецьк, Слов`янськ, Бахмут, Бердичів, Бориспіль (Київська обл.), Жовті Води, Ізмаїл, Калуш, Кам'янець-Подільський, Каховка (Херсонська обл.), Конотоп, Коростень (Житомирська обл.), Костянтинівка (Донецька обл.), Кременчук, Мелітополь, Нова Каховка, Новоград-Волинський (Житомирська обл.), Обухів (Київська обл.), Первомайськ, Стрий.

Банківською карткою у відділенні
У відділеннях компанії «Нова Пошта» банківською платіжною карткою Visa або MasterCard. Інформацію про найближче до Вас відділення, в якому можна скористатися цим видом розрахунку, можна уточнити за списком.

Банківською карткою online (лише за послуги доставки)
На сайті в Особистому Кабінеті або у розділі «Відстежити» та в мобільному додатку «Нова Пошта».

Балами учасника Програми «Збільшуй можливості»
У всіх відділеннях компанії «Нова Пошта».
Оплата доступна виключно учасникам Програми
«Збільшуй можливості».

Сервіс «Плати пізніше»
Можливість оплатити протягом 10 днів зазначену в експрес-накладній суму вартості послуг доставки в зручному для Вас відділенні або скористатися одним з онлайн-сервісів оплати: на сайті (на сторінці трекінгу) / в особистому кабінеті або в мобільному додатку. Детально про сервіс можна ознайомитися за посиланням.