Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Гран-прі Нова пошта 2017

В рамках стратегії КСВ "Нова пошта" виділила один з напрямків - популяризацію здорового і активного способу життя. Ми підтримуємо біговий рух в Україні, а саме - напівмарафони. Ми обрали цей напрямок через те, що біг повністю відображає характер компанії. "Нова пошта" нагадує бігуна, для якого постійний рух - єдиний спосіб здобути перемогу. З цим видом спорту компанію об'єднує і концепт легкості. Біг - це, напевно, найлегший вид спорту для підтримки фізичної форми, а "Нова пошта" - це компанія, що надає швидкий і легкий сервіс доставки.

«Нова пошта» організовує бігові змагання в тих містах, де вони раніше ще не відбувались. В 2015 році компанія провела напівмарафон у Полтаві, в 2016 році розширила географію і організувала забіги в Полтаві, Сумах, Черкасах, Чернігові.

"Нова пошта ГРАН-ПРІ напівмарафон - 2017" – це одна реєстрація на чотири дистанції по 21.0975 км в Сумах, Полтаві, Чернігові та Черкасах. Сумарний час подолання всіх чотирьох дистанцій - основа для загального рейтингу учасників Гран-прі, який дозволить визначити найшвидших бігунів та переможця.

Окрім Гран-прі, ми пропонуємо дистанції для учасників з будь-яким рівнем підготовки: 21, 10, 3 км (кольоровий забіг) та дитячі забіги на 1 км та 300 м.

Діють спеціальні пропозиції для команд, сімей, учасників АТО та пенсіонерів. Детальніше про особливі умови можна дізнатися за посиланням.

Розпочинайте осінь спортивно! Встигніть долучитися й готуйтеся до старту!