Перейти вниз Перейти вгору

Гуманітарна пошта

Гуманітарна пошта України

Ініціатива закриває потреби в доставці вантажів у прифронтову зону. Компанія працює з кількома сотнями волонтерських організацій та за 2014-2017 роки доставила понад 13 тисяч тон вантажів.

Протягом воєнного конфлікту на сході України зросла потреба в перевезенні гуманітарних вантажів в зону АТО та звільнені населені пункти. Волонтерські організації та окремі волонтери відіграють важливу роль у забезпеченні необхідною допомогою постраждалих жителів східного регіону країни і солдатів української армії.

Саме тому у серпні 2014 року «Нова пошта» впровадила соціальну програму «Гуманітарна пошта України», яка з тих пір є важливою частиною волонтерського руху. В «Нова пошта» впевнені, що український бізнес не може бути осторонь військового конфлікту на Донбасі. Допомагаючи волонтерам, компанія робить свій внесок у добробут та мирне майбутнє України.

«Гуманітарна пошта України» залишається основним соціальним проектом для компанії. Ми віримо, що важливою є не тільки кількість вантажів, які компанія в партнерстві з волонтерськими організаціями безкоштовно перевезла в прифронтову зону АТО, але і внесок у вирішення соціальних проблем, які пов’язані з військовими діями в Україні. Крім того, ця ініціатива отримала визнання суспільства, експертів, а головне – щиру вдячність з боку волонтерів та одержувачів гуманітарних вантажів.

Контакти для волонтерських організацій:
Координатор програми
Георгій Гарькуша
dopomoga@novaposhta.ua