Шопінгуй та кайфуй
Перейти вниз Перейти вгору

«Гуманітарна пошта України»

У серпні 2014 року компанія «Нова пошта» започаткувала соціальний проект, що надав можливість волонтерським організаціям та ініціативним групам відправляти й отримувати гуманітарні вантажі безкоштовно в будь-якому відділенні компанії по всій Україні.

За час збройного конфлікту в східному регіоні країни зросла потреба в перевезенні гуманітарних вантажів в зону АТО та звільнені населені пункти. Наразі саме волонтерські організації та окремі волонтери відіграють ключову роль у забезпеченні необхідною допомогою постраждалих жителів східного регіону країни і солдатів української армії.

Власники компанії «Нова пошта» - В’ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк – впевнені, що український бізнес не може стояти осторонь військового конфлікту на Донбасі. Тож допомагаючи волонтерам, компанія робить свій внесок у добробут та мирне майбутнє України.

З 1 лютого 2016 року вступили в силу нові правила співпраці з волонтерами та їхніми об’єднаннями в рамках проекту. Відтепер участь у ньому беруть лише офіційно зареєстровані волонтерські організації, які впродовж 2015 року активно відправляли гуманітарні вантажі. Крім того, була запроваджена карткова система: замість промокодів волонтери отримали картку з персональним номером. На неї щомісяця надходитиме певна кількість балів, що слугуватиме еквівалентом грошових коштів. Балами можна буде розраховуватися за послуги компанії.

Новий підхід допоміг усунути низку обмежень, які існували при використанні волонтерами промокодів. Якщо промокод діяв протягом 2 тижнів та розповсюджувався на пересилання вантажів лише певної ваги, то кількістю балів, яка щомісяця надходитиме на картку, можна буде користуватися протягом 3 місяців. При цьому кількість нарахованих балів буде співвідноситися із середнім обсягом вантажів, які волонтер чи організація перевозили в 2015 році.

На даний момент акредитація для нових учасників в програмі закрита, але будь-який волонтер або волонтерська організація може об'єднати свої зусилля з поточними учасниками програми і звернутися безпосередньо до них, якщо виникає потреба у відправці гуманітарних вантажів.

Посилання на перелік зареєстрованих організацій

 

Контакти для волонтерських організацій:
Координатор програми
Георгій Гарькуша
dopomoga@novaposhta.ua