Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Гуманітарна пошта

У серпні 2014 року Нова пошта започаткувала соціальний проєкт, що надав можливість благодійним фондам та волонтерським організаціям відправляти й отримувати гуманітарні вантажі за рахунок компанії в будь-якому відділенні по всій Україні.

Особливу роль проект відіграв під час пандемії COVID-19, забезпечуючи медичні заклади необхідним обладнанням.

Утім після 24 лютого "Гуманітарна пошта" трансформувалась в окремий гуманітарний напрям роботи Нової пошти. До початку повномасштабного вторгнення росії в Україну було доставлено майже 20 тис.т гуманітарних вантажів., а з 24 лютого 2022 року Нова пошта щомісяця перевозить близько 1500 т вантажів для захисників та цивільного населення України.

Власники компанії Нова пошта – В’ячеслав Климов і Володимир Поперешнюк – впевнені, що український бізнес не може стояти осторонь російсько-української війни. Тож допомагаючи волонтерам, компанія робить свій внесок у добробут та мирне майбутнє України.

Співпраця з благодійними фондами та волонтерськими організаціями відбувається в межах постійного партнерства, а також разової допомоги.

Учасник Програми постійного партнерства отримує персональний номер картки, на яку нараховується визначена кількість балів. Учаснику потрібно надати працівнику відділення номер картки та зазначити спосіб оплати – балами. Також балами можна сплатити вартість доставки у мобільному застосунку. За допомогою балів можна сплачувати такі послуги компанії як доставка, пакування, зберігання тощо. Щомісячно учасник програми звітує про використані бали у встановленій формі. Після звіту учасник отримує нову партію балів на наступний місяць.

Ті, хто бажають отримати разову допомогу, користуються промокодом. Для отримання промокоду/кодів необхідно заповнити анкету, у відповідь отримати промокод та при оплаті відправлення повідомити працівнику серію і номер промокоду. Промокод покриває вартість доставки та додаткові послуги пакування та зберігання вантажу. Експрес-накладна повинна відповідати умовам промокоду. Якщо ЕН не відповідає умовам коду, він не спрацює. Промокод має термін дії, скористатись кодом або отримати заміну коду після закінчення його строку дії неможливо. Промокод можна отримати не частіше одного разу на місяць. Кількість промокодів обмежена.

Кількість благодійних фондів та волонтерських організацій, які відправляють допомогу за рахунок Нової пошти, збільшується з кожним днем.