Перейти вниз Перейти вгору

Про міжнародну доставку

«Нова Пошта Інтернешнл» вже понад 2 роки надає послуги міжнародної експрес-доставки.

«Нова Пошта Інтернешнл» робить ваші можливості практично безмежними — відправляйте та отримуйте посилки, вантажі та документи у більшість країн світу.

Поки що скористатися нашим сервісом для приватних осіб можуть жителі Києва, але ми працюємо над тим, аби сервіс міжнародної доставки був доступний у кожному відділенні «Нова Пошта» в Україні. У рамках міжнародної доставки ми пропонуємо послуги «Express» (термінова авіадоставка)  і «Classic» (економна автодоставка).

Для швидкої доставки документів та посилок вагою до 70 кг по всьому світу ми  пропонуємо послугу «Express» - швидку доставку посилок та документів авіаційним транспортом. Ми доставляємо з усього світу в Україну і навпаки. Послуга доступна для всіх клієнтів

Завдяки поєднанню зусиль «Нова Пошта Інтернешнл» та DPD-group, сьогодні клієнти мають нагоду оцінити всі переваги якісно оновленої послуги міжнародної доставки автотранспортом посилок та вантажів на піддонах в Україну та Європу. У рамках міжнародної доставки ми пропонуємо послуги: «Classic», «MAX».

«Classic» - це швидка та економна доставка посилок вагою до 30 кг в Європу.

«MAX» - це доставка вантажів, які розміщені на піддонах вагою до 1000 кг та висотою до 200 см на одне вантажне місце. Послуга доступна для бізнес-клієнтів.

Повна комерційна пропозиція для бізнес-клієнтів знаходиться за посиланням.

Якщо Вам необхідно доставити вантаж, який потребує особливої уваги – Ви можете звернутися до відділу фрахтів де наші фахівці розроблять для вас індивідуальне рішення.

Ми піклуємося про вашу зручність, тому хочемо зробити відправлення посилок максимально комфортним.

Як скористатися послугою міжнародної доставки? Все просто: відправити посилку або вантаж можна у будь-якому відділенні «Нова Пошта» в Києві або заповнити онлайн-заявку і передати відправлення до найближчого відділення «Нова Пошта» в Києві чи кур’єру. Після оформлення Ви отримаєте трекінг-номер, за яким можна відслідкувати шлях посилки на будь-якому етапі доставки. До речі, за кордоном доставка здійснюється кур’єром до дверей адресата.

Дізнатися більше про тарифи і термін доставки.

Спробуйте міжнародну доставку від «Нова пошта Інтернешнл»— переконайтеся, що світ набагато ближче, ніж здається.