Перейти вниз Перейти вгору

Про міжнародну доставку

Послуги міжнародних відправлень надаються ТОВ «Нова пошта Інтернешнл».

«Нова пошта Інтернешнл» робить ваші можливості практично безмежними — відправляйте та отримуйте посилки, вантажі та документи у більшість країн світу. Ми доставляємо з усього світу в Україну і навпаки.

Ми піклуємося про вашу зручність, тому хочемо зробити відправлення посилок максимально комфортним. Підберіть оптимальний для себе вид сервісу – самостійно визначте термін та вартість доставки. Поки що скористатися нашим міжнародним сервісом можуть жителі Києва, але ми працюємо над тим, аби сервіс міжнародної доставки був доступний у кожному відділенні «Нова пошта» в Україні. У рамках міжнародної доставки ми пропонуємо послуги Експрес (термінова доставка) і Стандарт (економна доставка).

Як скористатися послугою міжнародної доставки? Все просто: відправити посилку або вантаж можна у будь-якому відділенні «Нова пошта» в Києві або заповнити онлайн-заявку і передати відправлення до найближчого відділення «Нова пошта» в Києві чи кур’єру. Після оформлення Ви отримаєте трекінг-номер, за яким можна відслідкувати шлях посилки на будь-якому етапі доставки. До речі, за кордоном доставка здійснюється кур’єром до дверей адресата.

Дізнатися більше про послугу, тарифи і термін доставки.

Спробуйте міжнародну доставку від «Нова пошта Інтернешнл»— переконайтеся, що світ набагато ближче, ніж здається.