Перейти вниз Перейти вгору

Митне оформлення

Імпорт в Україну

Для фізичних осіб:

  • Якщо Вартість відправлення (без вартості доставки) < 150 євро – митні платежі не нараховуються. Надається безкоштовне митне оформлення.
  • Якщо Вартість відправлення (без вартості доставки) > 150 євро: нараховується мито у розмірі 10% від Вартості відправлення, що перевищує 150 євро, та нараховується ПДВ у розмірі 20% від Вартості відправлення, що перевищує 150 євро, та від суми мита.

Платежі = 0,32(Вартість відправлення - 150 євро)

Для юридичних осіб:

  • Якщо Вартість відправлення* < 150 євро – платежі не нараховуються.
  • Якщо Вартість відправлення* > 150 євро, нараховується мито (% від Вартості відправлення* залежно від УКТЗЕД) та ПДВ (у розмірі 20% від Вартості відправлення* та мита).

Платежі = мито + 0,2(Вартість відправлення* + мито)

(*) Вартість відправлення для юридичних осіб може включати або не включати вартість доставки залежно від умов поставки, зазначеним у комерційному інвойсі юридичної особи згідно Incoterms (вартість транспортування додається при умовах доставки EXW, FOB, FCA).


Експорт із України

Для фізичних осіб:

  • Якщо Вартість відправлення < 10 000 євро – платежі не нараховуються. Надається безкоштовне митне оформлення.

Для юридичних осіб:

  • Якщо Вартість відправлення* < 150 євро – платежі не нараховуються. Надається безкоштовне митне оформлення.

При необхідності митного оформлення та очищення, «Нова пошта Інтернешнл» надає повний спектр митно-брокерських послуг. Вартість послуг сплачується додатково відповідно до Договору на Митно-брокерські послуги.