Перейти вниз Перейти вгору

Доставка з Китаю

У 2016 році «Нова пошта Інтернешнл» почала надавати послуги експрес-доставки в Україну відправлень з китайських інтернет-магазинів. На даний момент в переліку магазинів топ-6 популярних онлайн-майданчиків, серед яких AliExpress.

Партнером компанії для доставки відправлень з найбільшого в Китаї онлайн-магазину AliExpress виступає перевізник SF Express, з яким «Нова пошта Інтернешнл» працює за договором про співробітництво.

Клієнти, які обирають сервіс безкоштовної доставки SF Express і SF eParcel серед запропонованих магазинами опцій, отримують:

  • трекінг всіх категорій відправлень на всіх етапах доставки: Особистий кабінет на сайті AliExpress, на головній сторінці сайту novaposhta.ua та http://www.sf-express.com/ru/ru/ (вікно «Отслеживание почтовых отправлений»)
  • відсутність прихованих платежів (вибираючи безкоштовну доставку SF Express і SF eParcel в опціях магазину AliExpress, клієнт отримує оплачений відправником сервіс доставки як по території Китаю, так і по Україні)
  • зручність і високий рівень сервісу «Нова пошта Інтернешнл»
  • можливість обрати зручне відділення або адресу доставки з онлайн-сервісом «Управління доставкою». Інструкція з користування тут. Відео-інструкція за посиланням.

Найчастіші запитання щодо імпорту e-commerce відправлень з Китаю

 

Шлях відправлення з китайського інтернет-магазину в Україну