Перейти вниз Перейти вгору

E-commerce імпорт

«Нова пошта Інтернешнл» відкриває українцям більше можливостей для міжнародного інтернет-шопінгу. Першим великим гравцем міжнародного ринку e-commerce, з яким компанія почала працювати, став один із найвідоміших у світі інтернет-магазинів продуктів для здорового способу життя – американський Iherb.com*.

Щоб замовити легкий та безпечний сервіс доставки «Нова пошта Інтернешнл», на сайті Iherb.com потрібно обрати бажані товари, додати їх до «Кошика», а у вкладці «Доставка» обрати опцію з логотипом Boxberry (партнера «Нова пошта Інтернешнл»). Для зручності клієнтам пропонується доставка кур’єром і в пункти видачі (відділення «Нова пошта» по Україні), при цьому вартість обох видів доставки однакова.

Отримувачу надається номер експрес-накладної, за яким на сайті novaposhta.ua за посиланням (вікно «Відстежити по світу») можна відстежити шлях посилки по території США, Європи та України. Після прибуття посилки в Україну через 10-14 днів компанія інформує клієнта про це sms-повідомленням.  

«Нова пошта Інтернешнл» продовжує перемовини з іншими іноземними онлайн-магазинами щодо відкриття експрес-доставок в Україну.

*Iherb – американський онлайн-ритейлер, що пропонує найбільший у світі асортимент товарів для здорового способу життя (більше 35000 найменувань від різних брендів)