Відправляй любов
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова Пошта» вразила на «ГогольFest».

  23.09.2014

  З 13 по 21 вересня 2014 року у рамках шостого міжнародного фестивалю сучасного мистецтва «ГогольFest» відбувся ряд культурних заходів за підтримки національного партнера - компанії «Нова Пошта». 

  На постіндустріальній території «Експериментально-механічного заводу» (Видубичі) в 7000 квадратних метрів було зведено реальне місто майстрів, художників, дизайнерів, музикантів, літераторів і акторів. Атмосфера цього міста була наповнена духом творчості та натхнення. Також воно представляло собою ідеальне місце для обміну ідеями та енергіями. 

  Всі відвідувачі «ГогольFEST» споглядали унікальні арт-об'єкти і занурювались в простір свободи творчості. Виступивши співорганізатором, спеціально для спорудження унікальних арт-інсталяцій за японською технологією, компанія «Нова Пошта» передала більше 2000 своїх фірмових поштових коробок. Також «Нова пошта» виступила ініціатором по створенню творчого простору, для якого були використані декорації з рекламного ролика компанії. Буквально кожен, хто опинявся серед цих декорацій, міг приміряти на себе роль художника. Обравши пензлик, фарбу улюбленого кольору та відтінку, відвідувачі фестивалю сміливо розмальовували декорації, змагалися з іншими у своїй творчості і просто висловлювали свої емоції та враження за допомогою пензлика, фарб і фантазії. 

  Також, серед великої кількості активностей у цей день пройшла благодійна акція «Каталог «200 імен» - бібліотекам України». Фонд «КультАура» та інтернет платформа Cultprostir урочисто презентували унікальний каталог «Декоративне мистецтво України кінця ХХ століття - 200 імен», який безкоштовно передали публічним бібліотекам, дипломатичним представництвам, культурним центрам і дитячим будинкам по всій Україні. Даний каталог визнаний кращим культурним проектом за версією ЮНЕСКО за останні 30 років. Примірники книг на презентації безкоштовно отримали публічні бібліотеки Міністерства культури, Українська бібліотечна асоціація, дипломатичні представництва Міністерства закордонних справ та дитячі будинки, якими опікується Фонд Дарини Жолдак. Загальна вартість благодійного тиражу в одну тисячу примірників склала 1 мільйон 300 тисяч гривень. 

  Реалізація благодійного проекту «Каталог «200 імен» - бібліотекам України» стала можливою завдяки підтримці компанії «Нова Пошта», яка взяла на себе фінансування і організацію доставки каталогів бібліотекам України безкоштовно. Безпосередньо під час церемонії передачі книг близько 30 офісних співробітників компанії «Нова Пошта» створили яскраве шоу і за своєю ініціативою допомогли розібрати упаковки з каталогами і завантажити їх у вантажівки «Нової пошти».

  «Для нашої компанії дуже важливо підтримувати такі суспільно-значущі культурні події, як «ГогольFEST». Саме тут в режимі реального часу створюється сучасне мистецтво України та щохвилини встановлює нові тренди. А для нас, як лідера ринку перевезень в країні, дуже важливо самостійно створювати тренди, тому ми з великим задоволенням підтримали даний фестиваль. До того ж «Нова Пошта» - доставка майбутнього, а майбутнє - це, безсумнівно, освіта та культура. - Коментує Ірина Холод, директор з маркетингу компанії «Нова Пошта».