Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Українка стала переможцею міжнародних змаганнях з тріатлону Kyiv ETU Triathlon European Cup.

  02.07.2014

  Українка Юлія Єлестратова отримала перемогу в етапі Кубка Європи з тріатлону Kyiv ETU Triathlon European Cup, який пройшов 28 червня в Києві. У змаганнях  Kyiv ETU Triathlon European Cup та Kyiv Triathlon Cup взяли участь більше 270 спортсменів з 16 країн світу.

  Спортивний маршрут  був підготований одночасно для трьох видів спорту (плавання, велогонки, бігу) і проходив по історичній частині столиці. Старт заходу – змагання по плаванню – відбувся на Оболонській набережній. Там же почалася і велогонка. Біговий, завершальний етап протягнувся по вулиці Петра Сагайдачного і Володимирському спуску. Фінішували спортсмени на Контрактовій площі.

  На дистанції протяжністю 51,5 км (1500 м – плавання, 40 км – велогонка і 10 км- біг) перемогу отримали українка Юлія Єлестратова і португалець Педро Пальма. Друге місце серед чоловіків зайняв українець Єгор Мартиненко, а серед жінок – Ліза Зібургер з Німеччини. Також до першої п'ятірки увійшли представники Польщі, Італії та Угорщини.

  Окрім змагань з тріатлону Kyiv ETU Triathlon European Cup для спортсменів-професіоналів, пройшов також Kyiv Triathlon Cup 2014 для спортсменів-любителів. Їхній маршрут мав лише одну відмінність: замість 7 коротких кіл на велодистанції велогонка любителів складалася з 3 кіл більшої протяжності.

  Подарунки спортсменам-любителям вручив співзасновник компанії «Нова Пошта» – Володимир Поперешнюк. Він зазначив: «компанія «Нова Пошта» працює з людьми і для людей. Ми знаємо, що інколи просто порада і слова підтримки можуть зіграти важливу роль в житті.  Саме тому ми вирішили підтримати вже другий рік поспіль цей важливий суспільний захід, який популяризує активний спосіб життя і спортивний імідж України. Підтримка подібних проектів для компанії – це не лише вираження її духу і цінностей, але і можливість залучитися до формування нових трендів українського суспільства. Компанія не байдужа до майбутнього України. Вона турбується про долю кожного жителя нашої країни. Такі заходи, як Kyiv Triathlon Cup, не лише пропагують здоровий спосіб життя серед населення, але і об'єднують суспільство, вчать підтримувати свого ближнього і разом йти до спільної мети».

  В свою чергу Андрій Оністрат, організатор змагань, вважає, що спорт для українців – це, перш за все, здоров'я. А здоров'я нації означає краще майбутнє для нашої країни в цілому. Ідейний наставник змагань привітав своїх співвітчизників зі спортивними досягненнями і подякував компанії «Нова Пошта» за підтримку змагань Kyiv Triathlon Cup 2014: «Приємно, що сучасні представники бізнесу не байдужі до майбутнього України. Сподіваюся, що ми і надалі будемо співпрацювати заради того, щоб популяризувати здоровий спосіб життя серед українців і допомагати їм досягати нових вершин».