Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • "Нова Пошта" у першому півріччі збільшила кількість відправлень на 25%

  31.07.2015

  За підсумками  першого півріччя 2015 року, клієнти компанії "Нова Пошта" зробили понад 32 млн відправлень, що на 25% перевищує аналогічний показник минулого року. Основну частку в загальній кількості відправлень займали посилки, їх кількість зросла на 22%. Крім того, відправлення документів за вказаний період збільшилося на 57%.

  Новими клієнтами компанії у першій половині 2015 року стали такі відомі гіганти, як McDonald's, Coca Cola, Siemens, МТС, "Оболонь", ДТЭК, "Интерпайп", "Укртелеком" та багато інших.

  У першому півріччі  нам вдалося, як лідерам ринку експрес-доставки, відкрити 715 відділень, включаючи автоматичні пункти видачі – поштомати, - по всій території України та збільшити мережу до 2128 відділень. Заради зручності клієнтів "Нова Пошта" переглянула графік роботи відділень. З червня деякі з них готові приймати відвідувачів у неділю в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Запоріжжі, Одесі та Львові.

  Наразі компанія має найбільшу кількість відділень у великих містах України серед усіх гравців ринку експрес-доставки та є безумовним лідером за цим показником.

  Відповідно до стратегії "Бути ближчими до клієнта", компанія у першому півріччі розміщувала відділення у пішій доступності від домівок та офісів, а також у торговельних центрах та супермаркетах. Зручність такого формату роботи полягає в тому, що дозволяє клієнту відправити або отримати посилку під час звичного візиту до магазину.

  Автопарк "Нової Пошти" з початку року зріс на 19,5% - до 2564 автомобілів. Протягом зазначеного періоду "Нова Пошта" ввела в експлуатацію три сучасних термінали загальною площею майже 10 тис. кв. м. у Кременчуці, Одесі та Червоноармійську. Крім того, ведуться будівельні роботи в Ужгороді, Рівному та Чернівцях.

  У першій половині 2015 року "Нова Пошта" поширила спільну з "КредитМаркет" програму надання споживчих кредитів у відділеннях обласних центрів. Тепер для здійснення покупки за рахунок позикових коштів клієнтові не потрібно йти до банку. Пункти "КредитМаркет" працюють вже у 20 відділеннях "Нової Пошти". Плани передбачають відкриття ще 30 точок у найближчому майбутньому.

  Показник знання бренду компанії знаходиться на високому рівні. За даними дослідження міжнародного агентства iVOX Ukraine, 96% респондентів, відповідаючи на запитання, які служби доставки їм відомі, в першу чергу називають "Нову Пошту". При цьому 97% опитаних користувалися її послугами. Чистий індекс підтримки марок серед операторів експрес-доставки (Net promoter score – NPS) станом на кінець червня склав 60% і є найвищим показником у галузі. Слід також відзначити, що NPS "Нової Пошти" серед усіх секторів економіки досяг 55%, що лише на 4 п.п. менше, ніж у лідера рейтингу – українського представництва Google.

  За даними iVOX Ukraine, компанія користується високим рівнем довіри серед користувачів служб доставки. Станом на кінець липня 2015 року цей показник перевищив 80%, що свідчить про високу якість послуг. А якість є одним з основних пріоритетів роботи "Нової Пошти".

  Якість послуг залежить від кваліфікації персоналу. Тому компанія постійно проводить навчання своїх співробітників. За півріччя первинну підготовку пройшли 7,4 тис. чол., аудиторні заняття – 1,69 тис. чол. Основний принцип "Нової Пошти" – "Щасливий співробітник – щасливий Клієнт".

  У першому півріччі компанія запропонувала Клієнтам низку нових продуктів та умов. Наприклад, "Нова Пошта" першою на ринку запровадила спеціальні локальні тарифи для бізнесу, завдяки яким корпоративні клієнти можуть робити відправлення в межах міста та його передмість за спеціальною ціною, заощаджуючи при цьому близько 25%. Після успішного запуску у Києві в квітні 2015 року географія тарифу "Локал" поширилася на Одесу, Львів, Харків, Дніпропетровськ та їх околиці. Загалом локальні тарифи діють у 99 населених пунктах України. Наразі за цими умовами працюють вже понад 25 тис. Клієнтів, які здійснили більш ніж 300 тис. відправлень.

  Крім цього, в першій половині 2015 року "Нова Пошта" запровадила спеціальну послугу адресної доставки документів для бізнесу. Компанія здійснює контроль підпису, доставку особисто в руки, зворотну доставку та доставку в часові інтервали. Пропозицією вже скористалися понад 4 тисяч клієнтів, серед яких – банки, страхові компанії, промислові підприємства. Кількість відправлень перевищила 65 тис. одиниць.

  У партнерстві з деякими інтернет-магазинами запрацювала послуга заповнення гарантійних талонів при видачі покупки.

  Окрім розвитку бізнесу, компанія не забуває про соціальні ініціативи і надає максимально можливу підтримку тим, хто її потребує. Однією з найбільш значних програм є "Гуманітарна пошта України", в рамках якої компанія безкоштовно доставляє волонтерські вантажі на схід України. Усього за шість місяців поточного року "Нова Пошта" перевезла 4,7 тис. тонн допомоги для військовослужбовців, вимушених переселенців та жителів постраждалих міст.

  "Підсумки першого півріччя свідчать, що, незважаючи на складну ситуацію в країні, ми продовжуємо розвиватись. Люди звикають відправляти посилки та отримувати товари з інтернет-магазинів. Незважаючи на спад у сегменті класичної інтернет-торгівлі, ми спостерігаємо за зростанням кількості угод на онлайн-майданчиках між приватними особами, що позитивно впливає на роботу служб експрес-доставки. Ми також постійно розвиваємо нові продукти та послуги, оскільки клієнти стають все більш вибагливими та обирають тих, хто працює над власною ефективністю. Тому ми, як і раніше, робимо основний акцент на якості наших послуг", - прокоментував результати роботи співзасновник "Нової Пошти" В’ячеслав Климов.  Про компанію "Нова Пошта"

  Компанія "Нова Пошта" (novaposhta.ua) – провідний приватний оператор експрес-доставки посилок, вантажів та документів в Україні. Мережа налічує понад 2 тис. розташованих у пішій доступності від будинків та офісів відділень у більш ніж 800 населених пунктах України. Також "Нова Пошта" вдосконалює послугу адресної доставки, яку прагне надавати якісно за міжнародними стандартами. Основними принципами "Нової Пошти" є надійність та своєчасність. Крім того, компанія активно застосовує інноваційні підходи та сучасні технології. Мобільний додаток робить процес відправлення зручнішим. Оператор постійно вдосконалює свою систему інформування, що дозволяє оперативно відстежувати переміщення посилки.  А деякі відділення готові приймати відвідувачів у неділю.