Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • "Нова Пошта" дарує переможцеві наукової конференції Falling Walls Lab Kyiv поїздку до Берліна.

  18.09.2015

  Компанія "Нова Пошта" нагородила переможця наукової конференції Kyiv Falling Walls Lab Олександра Шиманка сертифікатом на поїздку до Берліна, де він захищатиме свою ідею у Європейській школі  менеджменту та технологій 9 листопада.

  Проект молодого винахідника з Івано-Франківська являє собою пристрій під назвою "Розумна подушка", що допомагає моніторити життєві показники та біоритми людини, а також контролювати якість його сну.
  Почесне друге місце посіла Оксана Борисенко з Києва, яка презентувала журі рукавички, що дозволяють переводити мову жестів, якою користуються глухонімі, у слова через спеціальний додаток для смартфону.
  Нарешті, бронзову медаль отримав киянин Едуард Братушка, який розробив настільну гру "Зараження", яка допомагає людям заповнити прогалини у знаннях з медицини та дізнатися більше про свій організм.

  "Дуже приємно було бачити сьогодні стільки молодих людей, які хочуть змінити світ на краще. Радує також те, що багато проектів стосувалося таких важливих сфер життя, як медицина та екологія. Адже від того, що ми зробимо сьогодні, буде залежати здоров’я нації у майбутньому. Крім того, під час конференції було озвучено кілька інноваційних ідей, пов’язаних з транспортом та логістикою. А інновації – це частини ДНК нашої компанії, оскільки експрес-доставка давно припинила бути просто перевезенням вантажу з точки А до точки Б і перетворилася на складну систему, що постійно вдосконалюється. Саме тому наукові ідеї можуть знайти практичне застосування у бізнесі", - прокоментував підсумки Falling Walls Lab Kyiv співзасновник "Нової Пошти" В’ячеслав Климов.
  Крім того, на окрему увагу, на думку суддів "Нової Пошти", заслуговують проекти учасників, які не отримали призів, однак можуть знайти гідне застосування на практиці.

  Це, зокрема, задум учасника Павла Грозіана, який розробив додаток, що контролює обсяг викидів до атмосфери з автомобілів. Програма показує водієві, скільки палива він споживає, а також ступінь впливу викидів на навколишнє середовище та вчить автомобіліста раціональнішому водінню.

  Також цікавим з практичної точки зору є проект харків’янина Євгена Орлова, який пропонує створити сервіс під назвою "Онлайн-парковка". Завдання додатку – вказувати водіям на вільні місця для паркування у режимі онлайн.
  Нарешті, варто відзначити проект дніпропетровця Костянтина Ганушевича, який презентував журі технологію уловлювання метану, що виділяється при видобуванні вугілля. Таким чином конкурсант розраховує підвищити енергоефективність ПЕК та скоротити шкідливі викиди до атмосфери.

  Проект Falling Walls Conference був представлений 9 листопада 2009 року. Цю дату обрали не випадково: рівно 20 років тому цього дня впала берлінська стіна. З цією подією пов’язане й гасло проекту: "Яка стіна впаде завтра?". Стіни у концепції конференції символізують проблеми, які вирішують її учасники.

  Конкурсантам надавалося три хвилини, аби презентувати свій проект на трьох слайдах. Переможець інтелектуального змагання отримує путівку у фінал конференції Falling Walls та захищатиме свої ідеї 9 листопада у Європейській школі менеджменту та технологій у Берліні.

  Київська відбіркова конференція проходила під патронатом Фонду Кличко. Генеральним партнером проекту стала компанія "Нова Пошта". З її допомогою учасники також мали можливість написати собі листа у майбутнє, у якому потрібно було вказати свої досягнення у 2015 році та плани на 2016-й. За рік оператор доставить конкурсантам їх листи та дозволить тим самим оцінити, що вдалося зробити.