Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова пошта» підбила підсумки 2015 року.

  26.02.2016

  За  минулий рік частка адресного обслуговування у загальному обсязі доставок «Нова пошта» зросла до 15% порівняно з 12% у 2014-му. За підсумками року, служба адресного обслуговування «Нова пошта» здійснила доставку більше 11 млн відправлень. Це на 69% перевищує аналогічний показник 2014 року.

  «Ми  маємо за мету пропонувати клієнтам якомога більше легких і зручних варіантів доставки. Один із таких – адресне обслуговування, яке зараз набуває популярності. Пояснити це просто: люди прагнуть витрачати менше часу і при цьому отримувати якісний сервіс. Цього року ми плануємо розвинути цей тип доставки не лише в Києві, а й у містах-мільйонниках – Харкові, Одесі, Дніпропетровську», - прокоментував генеральний директор компанії «Нова пошта» Андрій Стрілець.

  Зростання популярності адресного обслуговування зумовлене передусім стрімким зростанням українського ринку e-commerce, для гравців якого посилка – оптимальний варіант доставки товарів. У 2015 році «Нова пошта» стала потужним драйвером росту ринку e-commerce, доставивши 14,3 млн відправлень для клієнтів цього сегменту. Це на 44%  або на 4,4 млн більше, ніж у 2014 р.

  «Цифри свідчать про те, що минулого року ми здійснили справжній прорив у співпраці з клієнтами В2С, зокрема, e-commerce. Інтернет-магазини та їхні замовники звикають до легкого і зручного сервісу доставки, за яким повертаються знову і знову. Цього року ми зосередимося на розробці нових сервісних рішень, які виправдовують очікування клієнтів від нас як лідера ринку експрес-доставки», - зазначив директор з розвитку «Нова пошта» Максим Рабінович.

  За підсумками 2015 р., компанія продовжує утримувати лідерські позиції з кількості відділень в Україні серед приватних гравців ринку. На початку 2016-го мережа компанії налічувала більше 3500 відділень, включно з партнерськими представництвами, міні-відділеннями і поштоматами (автоматизованими точками видачі посилок). Ця цифра більш ніж удвічі перевищує показник початку 2015-го, коли в Україні працювало 1451 відділення компанії.

  У порівнянні з 2014 р., в 2015 році автопарк «Нова пошта» зріс на 31% і склав майже 3000 одиниць. Завдяки розширенню площі 14 терміналів по Україні вдалося покращити потужності цих об’єктів.  Компанія збирається розвивати термінальну логістику й надалі: наразі ведуться будівельно-ремонтні роботи на об’єктах в Києві, Одесі, Вінниці та Ковелі.

  Головним запуском минулого року став сервіс міжнародної доставки у 200 країн світу, орієнтованої переважно на бізнес. В цей період компанія також запропонувала клієнтам низку нових фінансових сервісів. Зокрема, у серпні відбувся запуск доставки платіжних карток клієнтам банківського сектора, в грудні на сайті «Нова пошта» став доступним сервіс миттєвих карткових переказів.

  Крім того, розширився асортимент видів пакування відправлень. Так, для надійності перевезення дрібних посилок клієнти можуть користатися компактними конвертами з повітряно-пухирчастою плівкою.

  Одночасно з розвитком бізнесу компанія продовжує реалізовувати соціальні проекти. Зокрема, за минулий рік в рамках проекту «Гуманітарна пошта України» волонтерські організації безкоштовно перевезли майже 8 тис. тонн допомоги для військовослужбовців, вимушених переселенців зі сходу України та жителів міст, звільнених в ході АТО.