Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Стартував спільний проект «Нова пошта» та OLX.

  16.03.2016

  OLX і «Нова пошта» пропонують продавцям і покупцям здійснювати безпечні та вигідні угоди. Тепер користувачі OLX зможуть відправляти товари з «Нова пошта», при цьому отримуючи додаткові переваги. За кожну успішну доставку продавцям буде нараховано 20 грн* на рахунок для просування оголошень в рамках акції** від OLX, а завдяки післяплаті пересилання товару в інший населений пункт буде безпечнішим.

  Скористатися послугою зможе кожен користувач OLX, заповнивши спеціальну форму онлайн прямо в своєму профілі. У разі, якщо продавець знаходиться в іншому місті, доставка з післяплатою є найбільш оптимальним варіантом, адже покупцеві не потрібно платити наперед. Крім того, покупець має можливість оглянути і перевірити товар перед тим, як заплатити за нього. А якщо товар не відповідає очікуванням, можна відправити його назад, не витрачаючи грошей.

  Навіть якщо продавець і покупець знаходяться в одному місті, доставка з післяплатою є найоптимальнішим і безпечним варіантом угоди. Вона зручна для жителів великих і середніх міст за рахунок економії часу. Для міських угод «Нова пошта» пропонує користувачам OLX спеціальний тариф "Локал Стандарт", який удвічі вигідніший за базові тарифи по Україні.

  - Сьогодні сервісом OLX користується вже кожен другий інтернет-користувач України. Люди усвідомили, що за допомогою OLX можна економити на покупках і отримувати додаткові гроші, продаючи речі, які їм більше не потрібні. Звичайно, найкращий спосіб здійснення угоди купівлі-продажу - це особиста зустріч продавця та покупця, але ми розуміємо, що не завжди необхідний товар знаходиться в тому ж місті і не завжди можливо зустрітися особисто. У цьому випадку доставка з післяплатою убезпечить покупця. Партнерство OLX і лідера експрес-доставки України «Нова пошта» зробить процес оформлення доставки не тільки зручнішим, а й вигідним для користувачів OLX, - розповів Сергій Гапоченко, директор OLX.

  - Для компанії «Нова пошта» ця співпраця стала знаковою, оскільки ми активно освоюємо ринок роздрібних клієнтів, де OLX - один з ключових гравців. Замовляючи доставку з післяплатою, клієнти OLX укладають вигідну, безпечну і зручну угоду. При цьому вони отримують всі переваги, якими користуються клієнти «Нова пошта»: якісний сервіс, легку доставку, зручні варіанти для відстеження посилки. У майбутньому ми плануємо розвивати фінансові послуги, що забезпечують клієнтам зручність і безпеку, - прокоментував Максим Рабінович, директор з розвитку компанії «Нова пошта».

  Оформити доставку дуже просто. В своєму обліковому записі користувачеві потрібно заповнити онлайн-форму в розділі «Доставка». Тут необхідно надати інформацію про товар, контактні дані одержувача і відправника, суму післяплати, вказати, хто буде оплачувати послуги. Після заповнення форми потрібно роздрукувати або переписати присвоєний заявці номер і показати його менеджеру відділення при відправці товару. Користувачам OLX будуть доступні всі послуги та переваги клієнтів «Нова пошта»: система бонусів і знижок в програмі лояльності, а також функція SMS-інформування про відправлення або push-повідомлень в мобільному додатку. Протягом декількох хвилин після того, як покупець отримає товар і буде здійснена оплата послуг доставки, відправнику будуть нараховані 20 грн* на особистий рахунок OLX.

  * 20 гривень на особистий рахунок OLX надаються в рамках бонусної програми - системи знижок на вартість платних послуг OLX, виражених в грошовому еквіваленті, що їх має Користувач в рамках проведення акції. Ці кошти будуть зараховані на особистий рахунок OLX і можуть бути використані для оплати просування оголошень. Наданий бонус дійсний протягом 30 днів з моменту зарахування на рахунок.
  ** Детальні умови акції.