Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова Пошта» звітує про сталий розвиток
  03.04.2018

  «Нова Пошта» першою серед українських компаній випускає звіт зі сталого розвитку за 2017 р., підготовлений відповідно до цілей сталого розвитку ООН. При формуванні звіту «Нова Пошта» спиралася на стандарти нефінансової звітності GRI, розроблені для донесення читачам інформації в доступному вигляді. На сьогодні «Нова Пошта» – єдина компанія на своєму ринку, що орієнтується на міжнародні стандарти звітності щодо впливу на суспільство та місцеві громади і формує звіт про відповідні аспекти своєї діяльності згідно трендів європейського законодавства. В цілому, за даними Baker Tilly, в Україні за стандартами GRI звітує не більше 15 компаній, тоді як у світі за GRI звітує понад 4000 компаній різного спрямування. Зокрема, понад 2/3 компаній зі списку Fortune Global 500 випускають нефінансову звітність, про що свідчать дослідження Ernst & Young.

  «Звіт зі сталого розвитку 2017» містить багато фактичної інформації та показників діяльності з динамікою по основних даних. Незважаючи на більший обсяг цьогорічного звіту, інформацію в ньому подано візуально різноманітно та доступно. Для кращого розуміння масштабів кожного з проектів та їхнього впливу на суспільство у звіті наведено дані, які дають читачу розуміння контексту.

  На сторінках звіту – про ключові проекти «Нова Пошта»: «Гуманітарну пошту», Школу бізнесу Нова Пошта, підтримку книгочитання та бігового руху, розвиток велоінфраструктури тощо. Основні цифри для зручності розуміння наведені в більш осяжних еквівалентах. Наприклад, у межах проекту «Гуманітарна пошта» компанія перевезла 13,7 тис. тон гуманітарних вантажів у співпраці з провідними громадськими організаціями за 3 роки існування проекту. Щоб легше було уявити обсяги наданої допомоги, наведені еквіваленти, тож загальні обсяги наданої допомоги – це приблизно 53 літака «Мрія» або 700 20-тонних вантажівок.

  Серед інших проектів сталого розвитку компанії: інтеграція в мирне життя учасників АТО (а це понад 1,8 млн грн за 3 роки підтримки Національного інституту хірургії та трансплантології імені О.О. Шалімова медичним обладнанням); бігові заходи Гран-прі Нова Пошта напівмарафон та Nova Poshta Kyiv Half Marathon, а це понад 13,5 тис. учасників в різних містах України. У межах Школи бізнесу Нова Пошта бізнес-інтенсив уже пройшли понад 750 керівників і власників малого і середнього бізнесу за 2 роки роботи у великих містах.

  «Нова Пошта» - відкрита компанія, що активно бере участь у заходах зі сталого розвитку та запроваджує звичні для потужних світових компаній, але поки що нові для своєї галузі в Україні стандарти роботи і звітності. Далеко не всі українські компанії усвідомлюють важливість нефінансової звітності та її роль у розвинених економіках. «Нова Пошта» відчуває запит у суспільстві на інформацію зі сталого розвитку компанії та публікує свій звіт у відкритому доступі для всіх зацікавлених», - стверджує PR-директор «Нова Пошта» Лілія Загребельна.