День матери
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Всесвітній день довкілля: екологічні тренди в галузі логістики
  06.06.2018

  «Нова Пошта» на всіх етапах своєї операційної діяльності використовує механізми збереження довкілля – бореться зі сміттям та скорочує викиди СО2, що відповідає Глобальним цілям сталого розвитку (ООН) №13 (боротьба зі зміною клімату) і №15 (збереження екосистем суші).

  Збір і сортування використаних пакувальних матеріалів (паперу, картону, тубусів від стрейч-плівки, пакетів тощо) відбувається в операторських зонах усіх відділень та на терміналах компанії. В офісах підтримки у Києві та Полтаві постійно діє проект, у межах якого також відбувається роздільний збір побутових відходів. Відсортоване сміття з офісів, відділень і терміналів передається на повторну переробку перевіреним підрядним організаціям. Крім того, двічі на рік працівники обох офісів підтримки «Нова Пошта» в Києві та Полтаві виходять на суботники і на волонтерських засадах прибирають закріплені за ними ділянки міських парків та зон відпочинку. Також у планах компанії запуск системи роздільного збору вторинної сировини в клієнтській зоні, пілотне тестування якої невдовзі почнеться у вибраних відділеннях. Кожен клієнт самостійно сортуватиме сміття і викидатиме його до спеціального контейнера з окремими ємностями для пластику та паперу.

  На терміналах та у відділеннях «Нова Пошта» відбувається системний збір та сортування відходів, налагоджена робота з переробниками в усіх областях України, що свого часу стимулювало переробку сміття в регіонах присутності компанії. Якщо за весь 2017-й з об’єктів компанії було зібрано і відправлено в переробку понад 610 тонн макулатури та понад 170 тонн поліпропілену, то за перші чотири місяці 2018-го уже здано 300 тонн макулатури та 70 тонн поліпропілену.

  Другим напрямком збереження довкілля для «Нова Пошта» є скорочення викидів СО2. У відповідності до найкращих практик світових логістичних компаній, «Нова Пошта» рахує викиди СО2, що здійснюються автомобілями компанії, та мінімізує їх, прокладаючи максимально короткі та ефективні маршрути для свого автотранспорту.

  Щоб оптимізувати витрати ресурсів у майбутньому, свої нові інфраструктурні об’єкти «Нова Пошта» будує із застосуванням енергоефективних технологій. Зокрема, на сьогодні триває процес будівництва енергоефективного сортувального терміналу в Хмельницькому. Завдяки реалізації проекту викиди СО2 у Хмельницькому будуть зменшені на 1200 тонн на рік а ефективність завантаження автомобілів підвищиться на 20%. Водночас після запуску другої черги Київського інноваційного терміналу будуть встановлені сонячні батареї на покрівлі терміналу та енергозберігаючі технології опалення, освітлення, огороджуючих конструкцій.