Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Відкрито реєстрацію на Гран-прі Нова Пошта напівмарафон 2019
  03.12.2018

  Нещодавно завершилося Гран-прі Нова Пошта напівмарафон 2018, а вже відкрито реєстрацію на забіги наступного року. І 2019 рік обіцяє бути супербіговим, адже до Гран-прі увійшли більше міст та нові дистанції. До вже звичних півмарафонів у Полтаві, Сумах, Чернігові, Черкасах, Миколаєві приєднався марафон у Запоріжжі, а також увійшов до складу Гран-прі Житомирський космічний напівмарафон.

  Підтримка бігового руху стала гарною традицією для компанії «Нова Пошта». А ще кращою традицією стає те, що з року в рік все більше міст, бігунів та вболівальників долучаються до цих подій.

  Для компанії такі ініціативи – це продовження філософії бізнесу, адже «Нова Пошта» надає швидкий і легкий сервіс доставки. А біг – це легкий і доступний спосіб тримати себе у формі, відчувати швидкість та щодня ставати кращим. Крім того, лише рух вперед стимулює розвиток і веде до перемог.

  «Поширення ідеї здорового способу життя, а зокрема і бігу по всій Україні – є надзвичайно важливим вектором для компанії «Нова Пошта». Ми відчуваємо, розуміємо і бачимо, що це те, що робить людей дійсно щасливими. Біг дозволяє пізнати себе, заряджає енергією, врешті покращує самопочуття, а для декого навіть стає поворотним моментом у житті. Це дуже надихає і стимулює нас не зупинятися на цьому. Тому наступний рік стане справді насиченим на бігові події і «Нова Пошта» докладе максимум зусиль до цього», - розповіла співзасновниця компанії «Нова Пошта» Інна Поперешнюк.

  Так, минулого року «Нова Пошта» сприяла проведенню серії забігів у Полтаві, Сумах, Черкасах, Чернігові, а цьогоріч Гран-прі Нова Пошта 2018 поповнилося ще одним містом: сонячний Миколаїв став фінальним акордом бігової подорожі тривалістю у 2,5 місяці. 

  Ідея Гран-прі полягала у боротьбі за найкращий сумарний час подолання п’яти півмарафонських дистанцій у цих містах. У підсумку перемоги у загальному заліку здобули Тетяна Вілісова з Дніпра та Костянтин Тельнов із Сумщини.

  На додачу, «Нова Пошта» долучилася також до проведення ще одного старту – Нова Пошта Космічний Напівмарафону у Житомирі. Разом усі ці міста і стали свідками 15,5 тисяч щасливих фінішів на усіх дистанціях.

  «Усі старти показали динаміку і приріст учасників. В середньому цей приріст становить 30%, а це досить серйозний показник. Абсолютно всі міста розвиваються. На стартах ми фокусуємося на самих спортсменах, на процесах, пов’язаних з комфортом учасників – “легкістю” в усьому, в тому числі і на дистанції, і на фініші. Ми щиро радіємо цим десяткам тисяч щасливих облич: бігунів, дітей, вболівальників», - зазначив Максим Кривенко, керівник компанії New Run, яка успішно реалізовує ці події. 

  Нагадаємо, навесні «Нова Пошта» також за традицією не оминула увагою бігунів: 21 квітня під егідою компанії у Києві відбулася знакова подія -  8th Nova Poshta Kyiv Half Marathon, який зібрав понад 11 000 учасників з 52 країн світу. Вперше  на території нашої країни відбувся забіг IAAF Bronze Label (відзнака Міжнародної Асоціація легкоатлетичних федерацій).

  *Проект функціонує в рамках окремих напрямів корпоративної соціальної відповідальності компанії: популяризації здорового і активного способу життя, а також розвитку міст та спільнот.