День матери
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Нова пошта передала лікарням чергову партію обладнання та засобів захисту
  15.05.2020

   

  Нова пошта продовжує робити свій внесок у протистояння із COVID-19, забезпечуючи медиків усім необхідним для боротьби з коронавірусом. У перший день часткового зняття карантинних обмежень – 12 травня 2020 року – компанія відправила медикам п'яти українських лікарень великі партії засобів індивідуального захисту, дезінфекційних речовин, медичного інвентарю й обладнання. 

  Хотинська центральна районна лікарня одержала 10 тис. медичних захисних масок, Долинська центральна районна лікарня – 2 тис. комбінезонів, 2 тис. респіраторів, 5 тис. одноразових халатів, 7 тис. масок і медичних шапочок. Задоволено прохання медиків Чернігівської міської лікарні № 1. Для закладу придбали дефібрилятор, 6 пересувних опромінювачів бактерицидного типу, 5 пульсоксиметрів, 20 безконтактних термометрів, 500 літрів антисептика та 300 літрів дезінфекційних речовин, 1000 ПЛР-систем, 27 тисяч засобів індивідуального захисту (комбінезони, маски, рукавички, респіратори). Більш ніж 7 тисяч одиниць ЗІЗ відвантажено Мирноградській центральній міській лікарні. Також медики одержали 2 монітори пацієнта й один інфузомат. Ще одну партію допомоги відправили Центру первинної медико-санітарної допомоги Веснянської сільради Миколаївського району. Чернівецькі лікарі одержали 200 комбінезонів, 5500 респіраторів, 11 тис. масок, більш як 10 тис. одноразових халатів, 2 тис. пробірок для забору проб, кілька сотень комплектів бахіл і захисних окулярів.

  «9 та 12 травня наша компанія передала чергові партії гуманітарної допомоги. Ми безмежно вдячні лікарям за їхню мужність, професіоналізм, сміливість і самопожертву в боротьбі з невидимим ворогом. Пишаємося тим, що ухвалене в березні рішення про виділення 25 млн грн. для забезпечення наших медиків усім необхідним, дозволило запобігти піковим критичним навантаженням на опорні лікарні, врятувати життя та зберегти здоров'я сотням тисяч наших співвітчизників», – повідомила співзасновниця Нової пошти Інна Поперешнюк.

  Як повідомлялося раніше, 15 березня 2020 року, керівництво Нової пошти ухвалило рішення про виділення 25 млн грн на закупівлю медичного обладнання, медикаментів і засобів індивідуального захисту для медичних закладів країни. Перші поставки гуманітарної допомоги розпочалися через три дні – 18 березня.

  Компанія бере участь у муніципальній програмі Києва та благодійних бізнес-акціях, здійснюючи безоплатну адресну доставку соціально незахищеним верствам населення та людям, що перебувають у зоні ризику, продуктових і медичних наборів від найбільших торговельних мереж і КМДА.

  На початку квітня 2020 року Нова пошта відгукнулася на прохання президента України Володимира Зеленського. Протягом усього 4 днів у 25 регіонів України компанія безоплатно доставила 120 тонн особливо важливих державних медичних вантажів, установивши рекорд стосовно швидкості та якості наданих логістичних послуг. У цьому самому місяці в межах програми «Гуманітарна пошта України» компанія відправила 4529 посилок загальною вагою 522,7 тонн. Соціальний проєкт, що виник у 2014 році як відповідь на російську агресію, спрямований на покриття потреб нашої армії, одержав новий поштовх через пандемію COVID-19. Під час карантину до нього приєдналися 19 волонтерських організацій, тепер кількість учасників – 135.