Шопінгуй та кайфуй
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Нова пошта відправила в 11 лікарень фінальну партію гуманітарної допомоги
  19.06.2020

  За неповних три місяці Нова пошта вклала 25 млн грн в забезпечення лікарень обладнанням і засобами індивідуального захисту в умовах коронавірусної пандемії. 15 червня 2020 року компанія доставила фінальну партію гуманітарної допомоги ще в 11 медустанов нашої країни. 

  Сучасну медтехніку, засоби індивідуального захисту та супутні медичні товари Нова пошта відправила лікарям Міської дитячої лікарні № 2 міста Миколаєва, Центральних районних лікарень Кам'янця-Подільського, Сторожинця Чернівецької області, Кременчука, міських лікарень Стебника Львівської області, Троїцького та Білокуракиного Луганської області, Золочева і Краснопавлівки Харківської області, Гайсина Вінницької області, Київської міської клінічної лікарні № 8.

  Для дитячої лікарні Миколаєва придбано 10 лікарняних ліжок «Біомед», УЗД-сканер, 20 інгаляторів, 4 інфузійних насоси, 2 монітори пацієнта, 5 пульсометрів, трансілюминатор для венозної пункції. Кременчуцькі медики отримають 2 електрокардіографи. Лікарям з Києва відправлено 25 дозаторів введення ліків, 150 бактеріальних фільтрів для апаратів ШВЛ, 50 лицьових кисневих масок, 100 носових кисневих катетерів і 100 катетерів для бронхосанаціі. 

  Крім обладнання, фінальним адресатам гуманітарної допомоги Нова пошта закупила 56000 медичних масок, 8900 респіраторів, понад 200 захисних костюмів, 300 медичних халатів, 1800 захисних рукавичок і 1200 шапочок, 5200 комплектів високих бахіл і безліч інших супутніх медичних засобів. 

  «Ситуація з коронавірусною пандемією поступово стабілізується. Наша компанія не залишилася осторонь від загальної біди і внесла свій посильний внесок у боротьбу з інфекцією. Нам вдалося вдосконалити нашу систему закупівель і логістику, що дозволило своєчасно реагувати на прохання лікарів, швидко знаходити й оперативно доставляти необхідне для порятунку життів обладнання, препарати, засоби індивідуального захисту та інші медичні вантажі. Зараз ще в 11 лікарень України Нова пошта передала фінальну партію допомоги, чим ми й завершуємо наш Маніфест про виділення 25 млн грн», - сказала співзасновник Нової пошти Інна Поперешнюк.

  Як повідомлялося раніше, рішення про виділення 25 млн грн керівництво Нової пошти прийняло 15 березня 2020 року. Через 3 дні, 18 березня, відбулося відвантаження першої партії устаткування і ЗІЗ для Полтавської обласної клінічної лікарні. Всього компанія надала допомогу 25 лікарням в 13 областях України. Медзаклади отримали від Нової пошти понад 280 тис. одиниць засобів індивідуального захисту для медперсоналу, 7,5 тис. літрів антисептичних та дезінфекційних засобів, а також понад 4,5 тисячі одиниць обладнання.

  У квітні Нова пошта встановила своєрідний рекорд, безкоштовно доставивши в 24 області країни 120 тонн медичного обладнання всього за 4 дні. 

  Нова пошта активно включилася в роботу із залучення волонтерських рухів та громадських організацій до закупівель і безкоштовну доставку необхідних медичних товарів, приєдналася до соціальних ініціатив великих торгівельних мереж, благодійних фондів і муніципальних органів влади, забезпечуючи пенсіонерів і соціально вразливі категорії людей продуктовими наборами та товарами першої необхідності.