День матери
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Історія про кожного: Нова пошта запустила нову рекламну кампанію
  03.11.2020

  3 початку листопада стартувала рекламна кампанія Нової пошти, до якої увійшов повноформатний ролик, знятий українським режисером відомої картини “Мої думки тихі” Антоніо Лукічем. Головна ідея  – через реальні історії людей показати, як Нова пошта увійшла в життя кожного українця. Розробкою та реалізацією займалася агенція Fedoriv. 

  Сьогодні Нова пошта вже не просто компанія, яка надає послуги з експрес-доставки, – це невід'ємна частина життя українців. Вона назавжди змінила якість сервісу та стандарти швидкості доставки. А коробки з логотипом Нової пошти стали незамінним помічником у повсякденних справах. Ми вже звикли, що десь в кутку офісу або будинку стоїть коробка з червоними стрілками: хтось зберігає в ній книги, хтось – свої ідеї, а іноді вона стає улюбленим будиночком для кота. При цьому не важливо, де люди живуть і скільки їм років – всі однаково люблять користуватися нашими коробками.

  «Нова пошта інтегрована у повсякденне життя набагато більше, ніж ми могли собі уявити. Компанія доставляє найнеобхідніше у коробках, а потім вони продовжують жити своїм довгим цікавим «життям» у домівках мільйонів українців. Тому саме коробка стала героєм нашої нової рекламної кампанії. Її ідея показати, що Нова пошта це вже більше, ніж доставка. Це й турбота про близьких, і допомога в бізнесі, й посмішка дитини», - коментує Олександр Бульба, СЕО Нової пошти.

  Над ідеєю і сценарієм працювала креативна команда агенції Fedoriv. 

  «Кожен рекламіст в своєму житті мріє зробити кампанію для бренду, яким користується. Нова пошта — саме такий випадок, у кожного з нас вдома є коробка з червоними стрілочками. 

  Ми не придумували ідею — ми взяли її з підвіконня будинку, що стоїть навпроти нашого офісу, не вигадували сюжети, а довго згадували, де ще ми бачили коробки Нової пошти і як люди їх використовують. Ми хотіли зробити не просто «класний ролик», а зняти документальне кіно про роль Нової пошти в житті країни. Тому покликали українського режисера, який не на словах розуміє, що це за бренд та наповнили ролик величезною кількістю кіношних «прихованок». Наприклад, Славута, яку ремонтує автомеханік —  це перша машина Нової пошти, з якої все почалося в далекому 2001 році, звуковик з бумом — герой фільму «Мої думки тихі», Андрій Лідаговський, ну а всі актори — це справжні клієнти Нової пошти. Так, ми перевіряли :)» — зазначає Ольга Пожарська, арт-директорка Fedoriv Agency. 

  Режисером ролика став Антоніо Лукіч, який зняв відому кінокартину «Мої думки тихі». За два знімальних дні було задіяно 9 локацій, 21 автомобіль та робочу групу із 70 людей, які працювали над роликом. Починається сюжет з сортувального центру - Київського інноваційного терміналу, звідки коробки роз'їжджаються по країні. У кожної з них – своя індивідуальна та неповторна історія. І через низку таких історій показано, як Нова пошта увійшла в наше повсякденне життя та залишається в ньому. 

  «Опинившись на зйомках на терміналі, де сортується більше 150 000 000 посилок на рік, я був вражений і захотів зробити двогодинний документальний фільм. Я побачив там людські історії, цікавих водіїв машин, які вправно їздять як справжні гонщики… Мені захотілося зняти про все це щось велике, але замість двох годин у мене на цю сцену було 2 секунди! І уявляєте яке це потужне завдання – вкласти 2 години у 2 секунди?! Але мені здається у нас з командою агентства це вийшло. Реклама – це дуже специфічно, це особлива творчість, де режисер у більшій мірі потрібен на підготовці, а у меншій мірі на зйомках і ще в меншій, напевно, на монтажі», - розповідає Антоніо Лукіч.

  Координувала роботу продакшн-студія Toy Pictures, якій вдалося навіть домовитися про окрему електричку без пасажирів, що спеціально для зйомки їхала за маршрутом Київ-Немішаєве-Київ без зупинок. Саундтрек для ролика написали молоді та суперталановиті українські музиканти з гурту Ptakh Jung.

  У ролику знялися реальні люди: дизайнер Валентин Брень в ролі самого себе, Андрій Лідаговський, зірка і головний герой фільму «Мої думки тихі», – в ролі звукорежисера. А в масовці можна побачити співробітників Нової пошти та агенції Fedoriv. 

  Рекламна кампанії проходитиме на телебаченні та у digital-каналах. Вийде не лише повноформатний ролик, але й серія невеликих шот-роликів з найбільш яскравими ситуаціями.