Перейти вниз Перейти вгору

Нові послуги компанії

 • Розіграш уїк-енду на 2-х у Львові.

  16.01.2015

  Вигравайте уік-енд у Львові від системи грошових переказів «AVERS» та від компанії «Пост Фінанс»!

  Лише до 14 лютого 2015 року в м. Києві система грошових переказів «AVERS» та компанія «Пост Фінанс» проводять акцію для своїх клієнтів. Всі учасники отримують можливість виграти один із 3 (трьох) уік-ендів у казковому Львові, а також стати власниками VIP-картки «AVERS».

  Для участі в акції досить здійснити грошовий переказ в одному з Київських пунктів надання фінансових послуг  компанії «Пост Фінанс», які знаходяться у відділеннях лідера експрес доставки компанії «Нова Пошта». Всі клієнти, які протягом дії акції, зробили грошові перекази від 10 000 грн (як одноразово, так і сумарно за період акції), отримають VIP картку міжнародної системи грошових переказів «AVERS», яка в подальшому дозволить здійснювати переказ коштів за спеціальним тарифом – всього 0,5% від суми переказу.

  Бажаємо успіхів!
  Приймайте участь та вигравайте!

  Довідка:

  Міжнародна система грошових переказів «АVERS» була створена в березні 2005 року як система миттєвих грошових переказів Банку «Фінанси та Кредит». Міжнародна система грошових переказів «AVERS» співпрацює зі 108 банками-агентами, а також 6 закордонними системами - партнерами, включає більш ніж 3 тис. відділень обслуговування на території України та близько 100 тис. за кордоном.

  Компанія «Пост Фінанс»  була створена в 2012 році компанією «Нова Пошта», яка є  лідером експрес -доставки в Україні, що розвиває грошові перекази під брендом «FORPOST». «Пост Фінанс»  - це всі фінансові послуги в одному вікні з найкращим сервісом, зручним розташуванням кас та графіком роботи для клієнтів. Ліцензія НБУ на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків № 11/1, від 17.10.2014р.

  *Організатор Акції – ТОВ «Пост Фінанс»

  Учасники акції – фізичні особи, які здійснили грошові перекази в період дії акції на користь отримувача – фізичної особи у відділеннях партнерів Міжнародної системи грошових переказів  «AVERS» (перелік на сайті  www.averssystem.com/rus/points ) та в пунктах надання фінансових послуг організатора в м. Києві. Під пунктами надання фінансових послуг Організатора мається на увазі пункти надання фінансових послуг Організатора, які знаходяться у відділеннях компанії «Нова Пошта».

  Виграш – можливість придбати одну із трьох подорожей до міста Львів на вихідні (субота - неділя) за 1 (одну) гривню на двох. Три переможці будуть обрані шляхом вибіркового відбору підрядною організацією, яка уповноважена Організатором. Дати подорожей узгоджуються окремо з кожним переможцем.

  VIP-картка – це неперсоніфікована представницька (облікова) картка AVERS, яка дозволяє здійснити переказ коштів за спеціальним тарифом єдиному для всіх пред’явників.  В період дії акції  VIP-картка видається при здійсненні грошового переказу на суму 10 000 грн. та більше одноразово чи сумарно в період дії акції. Детальна інформація на сайті: http://www.averssystem.com/rus/about/.

  Детальні умови акції.