Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Школа бізнесу Нова пошта

Школа бізнесу

Школа бізнесу Нова пошта надає можливість власникам малого та середнього бізнесу в регіонах України отримати ключові знання для розвитку власної справи.

Місія «Нова пошта» в цьому проекті - внесок у добробут України, основою якого в компанії вважають саме малий і середній бізнес.

Інтенсивний курс Школи призначений для українських підприємців, які заснували власну справу і планують активно її розвивати. У 2016 році заняття відбулися в чотирьох містах-мільйонниках: Львів, Одеса, Дніпро і Харків.

Викладачами в Школі стали досвідчені бізнес-практики з західною освітою, які були або є викладачами МВА-програм в українських і міжнародних бізнес-школах. Серед них – Юлія Габ, Ігор Дідок, Олена Сіукаєва, Антон Волнянський, Михайло Сальников, Олександр Степанов, Егберт Ян ван Белл та інші. Усіх їх об'єднує успішний особистий досвід і щире бажання сприяти розвитку українського підприємництва.

На заняттях першого курсу Школи студенти отримали докладні відповіді на запитання:

 • Як знайти нішу для бізнесу?
 • Як визначити потенціал сегмента?
 • Що, кого і як досліджувати, щоб розробити оптимальний продукт?
 • Яка стратегія розвитку бізнесу найефективніша? Як на її підставі скласти бізнес-план, і яке фінансування в ньому передбачити?
 • Навіщо і на якому етапі потрібні місія, бачення, цінності?
 • Як підбирати персонал і на чому робити акцент?
 • Який мікс аутсорсингу і власних ресурсів і чому оптимальний для малого і середнього бізнесу?
 • Чим бухгалтерський облік відрізняється від управлінського, і чому не варто безсистемно «брати гроші з каси» на особисті потреби?
 • IT-інфраструктура - мінімальний must have для бізнесу з амбіціями
 • Розвиток каналів продажу і послідовність посилення моделі збуту
 • Виробництво, управління ланцюгами постачання й запасами
 • Назва, маркетинг і комунікаційна стратегія
 • Онлайн-маркетинг і електронна комерція. Бізнес тільки в онлайні?
 • Запуск і проблеми зростання
 • Мотивація лідерів

Результатом навчання стали справжні дипломні роботи або план застосування отриманих знань у власній справі. Кращі студенти отримали дипломи, гранти від компанії на розвиток справи, а також особисті бізнес-консультації від топів компанії - співвласників В'ячеслава Климова і Володимира Поперешнюка, а також директора з обслуговування клієнтів Максима Рабіновича.

За 4 місяці навчання студенти Школи бізнесу Нова пошта отримали практичну базу з економіки та фінансів, маркетингу, IT, дистрибуції та інших дисциплін, в яких необхідно орієнтуватися для системного розвитку бізнесу.


«Ми навчилися класифікувати і правильно, з погляду економіки і фінансів, розраховувати бюджет на основі витрат і ризиків. Тепер грамотно організовувати бізнес, особисту і командну ефективність значно простіше!» - каже засновниця косметичного стартапу Людмила Воронова з Дніпра. Деякі студенти змогли в прямому сенсі врятувати свою справу - завдяки відвідуванню Школи один студент із Дніпра, Дмитро Кирилюк, зміг дати друге дихання своєму майже згаслому бізнесу, а кілька слухачів, які вперше зустрілися на заняттях, організували спільну справу.


Після закінчення навчання студенти відгукуються про Школу із захопленням, відзначаючи, що вона стала стимулом для розвитку і джерелом натхнення. «Ми сумуємо за лекціями. Тепер по суботах чогось бракує», - написав один із харківських підприємців у facebook-групі для студентів.


«Для мене Школа стала джерелом не стільки знань, скільки натхнення й мотивації. Багато на що я став дивитися інакше. Багато активних хлопців і дівчат з цікавими, здоровими ідеями! Викладачам окрема подяка - от якби у звичайних університетах так викладали!», - ділиться враженнями одесит Євген Поляков.


Школа бізнесу Нова пошта відкриває підприємцям нові можливості для того, щоб уже в найближчому майбутньому вони змогли формувати порядок денний української економіки. Школа продовжиться восени 2017 року.