Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Охорона праці

«Нова Пошта» - один із найбільших в Україні роботодавців. Наразі в компанії працює більше 28 000 осіб. Вона постійно дбає про своїх працівників та підвищує рівень безпеки праці. У 2019 році керівництвом компанії була затверджена Політика в області охорони праці та здоров’я, пожежної та промислової безпеки. Вона декларує готовність і обов’язок компанії нести відповідальність за безпеку виробничого процесу.
З повним текстом політики можна ознайомитися 
тут.

Нова пошта має два сертифікати в сфері охорони та безпеки праці. Зокрема, у вересні 2019 року компанія успішно пройшла сертифікацію й отримала сертифікат OHSAS 180001: 2007 («Occupational health and safety management systems Requirements») - міжнародний стандарт системи менеджменту гігієни та безпеки праці, а в березні 2020 року - сертифікат ISO 45001:2018 «Система менеджменту безпеки й охорони здоров’я» - міжнародний стандарт системи менеджменту гігієни та безпеки праці. Обидва сертифікати були отримані за впровадження системи менеджменту охорони професійного здоров’я та безпеки праці в автомобільних перевезеннях та завантажувально-розвантажувальних роботах на інноваційних терміналах в Києві (КІТ) та Хмельницькому (ХІТ) відповідно.
Наявність сертифікатів розширює можливості співпраці Нової пошти з європейськими бізнес-партнерами. Компанія й надалі продовжує роботу в цьому напрямку та планує розширити дію сертифікатів на всі підрозділи компанії.

Сертифікат OHSAS 180001: 2007 тут

Сертифікат ISO 45001:2018 тут