Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Додаткові послуги

Зберігання

Послуга передбачає зберігання відправлення у відділенні Нова пошта 30 (тридцять) календарних днів. Першим днем зберігання є наступний календарний день після дня прибуття відправлення у відділення Одержувача.
 

Перенести доставку

Послуга передбачає своєчасну та надійну доставку відправлень у зручний для Одержувача інтервал часу.

Легке повернення

Це простий сервіс, який дозволяє швидко повернути вже отриманий товар продавцеві, якщо він не підійшов вам з певних причин.

Зворотна доставка документів

Послуга передбачає повернення Відправнику документів, перелік яких заздалегідь погоджено з Одержувачем.
Переадресування

Послуга передбачає зміну за бажанням Відправника адреси доставки відправлення після його забору представником компанії «Нова пошта».
 

Підйом на поверх

Послуга передбачає підйом відправлень на поверх під час доставки на адресу Одержувача.

Пакування

Послуга передбачає розміщення відправлення в найбільш придатний вид упаковки, який забезпечить його надійне транспортування, складування, зберігання та захист.

Зміна даних в експрес-накладній

Сервіс дозволяє відправнику (фізичній особі або представнику юридичної особи) змінювати в ЕН інформацію, яка була вказана при оформленні відправлення. 

Пункт передачі

Послуга дозволяє відправнику залишити відправлення у будь-якому відділенні «Нова пошта» з подальшою передачею відправлення Одержувачу у цьому ж відділенні.


Надійна покупка

Послуга для користувачів, що купують товар онлайн і розраховуються банківською карткою. З цією послугою покупки стають безпечними та легкими.

Самообслуговування 

Сервіс, який надається Відправнику з метою самостійного оформлення відправлень без допомоги оператора відділення. В зоні самообслуговування міститься необхідне обладнання для самостійного сканування і нанесення
маркування. Відправник залишає оформлені відправлення в зоні самообслуговування для подальшого транспортування.

Повернення

Послуга «Повернення» передбачає повернення відправлення за бажанням Відправника.

Інший отримувач

Сервіс, який дозволяє отримати посилку довіреній особі у поштоматі або відділенні. Замовити сервіс можна через мобільний додаток Нової пошти.