Перейти вниз Перейти вгору

Скористатися поштоматом

Це зручно!

Поштомат – це термінал самообслуговування, який дозволить заощадити час під час отримання чи відправки посилки фактичною вагою до 30 кг. Аби скористатися поштоматом, не потрібно мати при собі документи. Все, що треба взяти з собою – це мобільний телефон та номер експрес-накладної, за якою ви очікуєте посилку.

На сьогодні зони самообслуговування на базі поштоматів власної мережі «Нова пошта» є у 15 відділеннях міста Києва. З їх переліком можна ознайомитись тут.

 

Як відправити до поштомату?

У відділенні сказати оператору, що відправлення прямуватиме до поштомату «Нова пошта», вказавши його адресу. Адреси поштоматів доступні за посиланням.

 

Як отримати відправлення в поштоматі?

  • Коли відправлення доставлять до поштомату, на мобільний телефон одержувача надійде SMS-повідомлення від «Нова пошта» про доставку відправлення з номером поштомату та  номером експрес-накладної
  • В меню на екрані терміналу самообслуговування необхідно ввести номер експрес-накладної та натиснути «Отримати SMS з кодом підтвердження»
  • Ввести SMS з кодом підтвердження в меню на екрані тер­міналу самообслуговування та натиснути «Отримати відправлення»
  • Внести оплату за  послуги доставки, якщо необхідно (решту можна буде переказати на поповнення рахунку мобільного номера або інші послуги)
  • Отримати відправлення після відкриття комірки поштомату

Важливо!

Забрати відправлення в поштоматі необхідно впродовж 5 робочіх днів. Незатребувану за цей час посилку буде повернуто відправникові.