Перейти вниз Перейти вгору

Викладачі «Школи бізнесу Нова пошта»

 

7 бізнес-експертів, що мають глибокий практичний досвід роботи з малим і середнім бізнесом, знають їхню специфіку та потреби в навчанні

 

 Володимир Воробей. Курс «Бізнес – моделювання»

 

    

Економіст, експерт з бізнес-моделювання та розробки бізнес-стратегій. Працює в галузі менеджменту проектів та управління мережами знань понад 15 років. Очолював та був залучений у розробку стратегій для компаній, організацій, кластерів, стартапів, галузей та областей на місцевому, регіональному та національному рівнях.

Засновник та директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі, а також соціального підприємства Спільнота Соціально Відповідальний Бізнес.

Виступає експертом Програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» та автором курсу «Створення цінності в креативній економіці». Учасник Несторівської групи, член наглядових рад Теплого Міста (Івано-Франківськ) та низки агенцій місцевого економічного розвитку.

Веде блог про  економічний та соціальний, регіональний та місцевий розвиток. 

 

Антон Волнянський. Курс «Клієнти (маркетинг)»  

 

 

Маркетолог, стратег і консультант. Має 17 років досвіду роботи в українських та міжнародних компаніях.  Основна спеціалізація: маркетинг і розвиток бізнесу.

Працював, зокрема, над такими проектами: «Розумний Маркетинг» – освітні програми та консалтинг з маркетингу й розвитку бізнесу;  IT, телекомунікації, мобільний зв'язок («Київстар», «Астеліт», ТМ life:), «АМІ», IT-інтегратор); FMCG («Біола», «Олімп», «Лідер Снек»); реклама і комунікації (AGAMA Communications, комунікаційна група в складі холдингу Atalntic Group);  рітейл.

Викладає/викладав у Першій школі франчайзингу, MBA International, Grinishyn Beauty School, WebPromoExperts, Business Platform, Маркетинговій школі Be F1rst, Startup Ukraine тощо.

Веде відкриті семінари та лекції з маркетингу, а також колонки у профільних ЗМІ: MMR.uatsn.uaForbes Ukrainedelo.uabusiness.uaМаркетинг и Реклама.

 

 

 Олесь Піщак. Курс «Ринок (продажі)»

 

 

Експерт-практик із 15-річним досвідом реорганізації системи продажу. За його плечима – понад 70 проведених аудитів продажу, 15 реорганізацій систем продажу та 9 створених відділів.

Керуючий партнер Audit of Sales – компанії, що досліджує та розвиває моделі та стратегії продажу. Серед клієнтів компанії – успішні бренди: «Золотой Век», «Альфа Страхування», «НАША РЯБА», «Рудь» «Prestigio», «SHEN» та ін.

Олесь викладає курси з маркетингу та продажу Шведського проекту для власників бізнесу DYB|Develop Your Business (Единбурзька бізнес-школа Східної Європи). Також є гостьовим спікером програм управлінського розвитку в LvBS.

Автор книжок з аналізу та реорганізації системи продажу “Аудит продажу”, “300 продавців”.

 

 Віталій Купчак. Курс «Ціни (ціноутворення)»

 

Віталій спеціалізується на розвитку бізнесу, продажах та ціноутворенні. Має багаторічний досвід роботи в сфері продажу, трейд-маркетингу, бренд-менеджменту в таких великих міжнародних компаніях, як Kraft Foods, Henkel, Текнос, 3М, Мрія Агрохолдинг. Зараз керує напрямком продажу в компанії Оміа, що є виробником та дистриб’ютором лаків та фарб.

Брав активну участь в міжнародній студентській асоціації AIESEC. 

 

Андрій Ніколов. Курс «Люди»

 

Бізнес-тренер та спеціаліст в галузі кризового менеджменту. Андрій має досвід роботи менеджером та консультантом в секторах виробництва та медіа, ІТ та FMCG, досвід реалізації HR-проектів в концерні Оверлайн, компаніях Phillip Morris, МТС, Рорус, Трионика, та ін. Проводить тренінги з комунікацій та управління, стратегічні та креативні сесії, є спікером та експертом Форуму HR-директорів. Автор моделі корпоративної ефективності. Зараз проживає в м. Софія (Болгарія).
 
Володар сертифікату з технологічного інвестування Haas School of Business (University of Berkeley, California, U.S.). Сертифікований тренер JCI (Всесвітня федерація підприємців та молодих професіоналів). 

 

 Любомир Остапів. Курс «Гроші (фінансовий менеджмент)»

 

Любомир є сімейним фінансовим радником та консультантом з управлінських фінансів. Працював із такими компаніями, як Stanfy, Petcube, Hoshva Digital, Marchenko Danevych, SupportYourApp, Ecoisme та багатьма іншими.

Закінчив Executive MBA kmbs, є міжнародним сертифікованим бухгалтером АССА. Активний діяч спільноти Kyiv-Mohyla Academy alumni та співзасновник Клубу Випускників Економістів Могилянки.

Заснував проект фінансової грамотності українців Сімейний Бюджет та є автором книги «Любов та Бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи». 

 

Олександр Степанов. Курс «Продажі»

 

Експерт в галузі продажів, дистрибуції, переговорів, бізнес-аналітики, трейд-маркетингу. Бізнес-практик із понад 15-річним успішним досвідом управлінської діяльності в міжнародних і українських компаніях, серед яких Крафт Фудз Україна, Миронівський хлібопродукт, Imperial Tobaco та інші.

Спеціалізується на побудові цільової професійної команди фахівців із продажу, на формуванні та впровадженні ефективної стратегії клієнтського розвитку. Знає на практиці, як ефективно вивести нові продукти/послуги на український ринок та як грамотно оптимізувати бізнес-процеси логістики. Переговори для нього – це професія, хобі та стиль життя.