Перейти вниз Перейти вгору

Викладачі «Школи бізнесу Нова пошта»

 

6 бізнес-експертів, що мають глибокий практичний досвід роботи з малим і середнім бізнесом, знають їхню специфіку та потреби в навчанні

 

 Володимир Воробей. Курс «Бізнес – моделювання»

 

     Економіст, експерт з бізнес-моделювання та розробки бізнес-стратегій. Працює в галузі менеджменту проектів та управління мережами знань понад 15 років. Очолював та був залучений у розробку стратегій для компаній, організацій, кластерів, стартапів, галузей та областей на місцевому, регіональному та національному рівнях.

 

Засновник та директор агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks, що створює та розвиває бізнеси та бізнес-мережі, а також соціального підприємства Спільнота Соціально Відповідальний Бізнес.

 

Виступає експертом Програми ЄС та Східного партнерства «Культура і креативність» та автором курсу «Створення цінності в креативній економіці». Учасник Несторівської групи, член наглядових рад Теплого Міста (Івано-Франківськ) та низки агенцій місцевого економічного розвитку.

 

Веде блог про  економічний та соціальний, регіональний та місцевий розвиток. 

 

Аліна Фролова. Курс «Клієнти (маркетинг)»  

 

Фахівець зі стратегічних комунікацій, громадська активістка та радниця Міністерства інформполітики України. Аліна має 17 років досвіду в комунікаціях, розвитку брендів та програм лояльності, бренд-адвокації, працювала з провідними міжнародними та українськими компаніями. Постійний спікер маркетингових, економічних і політичних форумів та конференцій, виступає з лекціями та майстер-класами.

 

Власниця і генеральний директор агентства маркетингових рішень RAM 360, яке входить в ТОП-10 агентств маркетингових сервісів, а також є засновницею агенції управління репутацією CORE та директором Центру стратегічних комунікацій StratComUA. У 2014 році була серед ініціаторів створення Українського кризового медіа-центру, в якому координувала напрямок «Південь та схід».

 

Голова Правління МАМІ (Міжнародної асоціації маркетингових ініціатив), член Правління ВРК (Всеукраїнської рекламної коаліції), член журі КМФР, Золотого пропелера, Effie, Белого Квадрата.

  

 Олесь Піщак. Курс «Ринок (продажі)»

 

 

Експерт-практик із 15-річним досвідом реорганізації системи продажу. За його плечима – понад 70 проведених аудитів продажу, 15 реорганізацій систем продажу та 9 створених відділів.

 

Керуючий партнер Audit of Sales – компанії, що досліджує та розвиває моделі та стратегії продажу. Серед клієнтів компанії – успішні бренди: «Золотой Век», «Альфа Страхування», «НАША РЯБА», «Рудь» «Prestigio», «SHEN» та ін.

 

Олесь викладає курси з маркетингу та продажу Шведського проекту для власників бізнесу DYB|Develop Your Business (Единбурзька бізнес-школа Східної Європи). Також є гостьовим спікером програм управлінського розвитку в LvBS.

 

Автор книжок з аналізу та реорганізації системи продажу “Аудит продажу”, “300 продавців”.

 

 Віталій Купчак. Курс «Ціни (ціноутворення)»

 

Віталій спеціалізується на розвитку бізнесу, продажах та ціноутворенні. Має багаторічний досвід роботи в сфері продажу, трейд-маркетингу, бренд-менеджменту в таких великих міжнародних компаніях, як Kraft Foods, Henkel, Текнос, 3М, Мрія Агрохолдинг. Зараз є керує напрямком продажу в компанії Оміа, що є виробником та дистриб’ютором лаків та фарб.


Брав активну участь в міжнародній студентській асоціації AIESEC. 

 

Андрій Ніколов. Курс «Люди»

 

Бізнес-тренер та спеціаліст в галузі кризового менеджменту. Андрій має досвід роботи менеджером та консультантом в секторах виробництва та медіа, ІТ та FMCG, досвід реалізації HR-проектів в концерні Оверлайн, компаніях Phillip Morris, МТС, Рорус, Трионика, та ін. Проводить тренінги з комунікацій та управління, стратегічні та креативні сесії, є спікером та експертом Форуму HR-директорів. Автор моделі корпоративної ефективності. Зараз проживає в м. Софія (Болгарія).

 

Володар сертифікату з технологічного інвестування Haas School of Business (University of Berkeley, California, U.S.). Сертифікований тренер JCI (Всесвітня федерація підприємців та молодих професіоналів). 

 

 Любомир Остапів. Курс «Гроші (фінансовий менеджмент)»

 

Любомир є сімейним фінансовим радником та консультантом з управлінських фінансів. Працював із такими компаніями, як Stanfy, Petcube, Hoshva Digital, Marchenko Danevych, SupportYourApp, Ecoisme та багатьма іншими.

 

Закінчив Executive MBA kmbs, є міжнародним сертифікованим бухгалтером АССА. Активний діяч спільноти Kyiv-Mohyla Academy alumni та співзасновник Клубу Випускників Економістів Могилянки.

 

Заснував проект фінансової грамотності українців Сімейний Бюджет та є автором книги «Любов та Бюджет. Домашні фінанси для сімейних пар на шляху до фінансової свободи».