Легка
відпустка
Доставка валіз по Україні
за 120 гривень
Знайти відділення
ЯК ВІДПРАВИТИ?
ЗбираЙ
валізу
Крок 4
Крок 1
Отримуй у будь-якому куточку України!
Крок 2
Крок 3
Оформлюй посилку
Сплати всього
120 грн за доставку
Відпустка
на всі 120!
Щоб розрахувати вартість відправки, вкажіть, звідки і куди прямуватиме ваша валіза. Здивовані?
Не хвилюйтесь, калькулятор працює правильно - доставка будь-куди коштуватиме всього 120 грн!
Calc
Завантажуй стікерпак
Запитання та відповіді
Який період дії акції?
З 17 січня по 31 березня 2022 р.
В чому полягає суть акції?
Нова пошта відправляє валізи по всій території України за єдиним тарифом – 100 грн. При цьому клієнт може передати валізу на відправку без пакування – у тариф включено стрейч-плівку та скотч, якими оператор огорне валізу перед відправкою.
Що таке валіза?
Валіза – це ящик прямокутної форми з твердими стінками, що використовується для зберігання та/або відправлення речей. Валіза оснащена відкидною кришкою та ручкою для транспортування.
Для яких відправлень діє акція?
Акція діє для відправлень з типом відправлення «Посилка» вагою до 30 кг (фактичною або об’ємною) включно з типом доставки «Відділення-Відділення», «Відділення-Адреса», які фактично були створені у період з 17 січня 2022 р. по 31 березня 2022 р.
Чи можу я відправити валізу з поштового відділення?
Так, в межах дії акції валізу можна відправити з поштового або вантажного відділення.
Чи входить до акційної вартості пакування?
Так, за умовами акції валізу достатньо упакувати у стрейч-плівку (обов’язкове обмотування в 5 шарів стрейч-плівки), вартість якої входить до акційного тарифу. Якщо Клієнт бажає замовити додаткове пакування, воно оплачується за звичайним тарифом (посилання на сайт з тарифами https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Dodatkovi_poslygi.pdf)
Чи обов’язково пакувати валізу в гофрокартон або коробку (що зазначено в стандарті пакування Нової пошти)
Ні, на період дії акції для валіз таке пакування не є обов’язковим, достатньо обмотування в 5 шарів стрейч-плівки та зафіксувати її скотчем, що вже включено в акційний тариф.
В разі транспортування крихких речей в середині валізи (скло, кераміка, фарфор, прозорий пластик і т.д.) ці речі мають бути додатково упаковані в пом’якшуючий матеріал, а валіза не повинна мати пустоти. Додаткове пакування не входить до акційного тарифу.
Чи є різниця відправлення від приватної або юридичної особи?
Різниця є – відправка валіз за акційним тарифом можлива лише для фізичних осіб. Отримувачем може бути оформлена приватна або юридична особа.
Яка оціночна вартість відправки входить у акційний тариф?
Оціночна вартість до 1000 грн включено до акційного тарифу. Якщо твоя валіза має більшу оціночну вартість, то комісія 0,5% за ОВ буде нарахована на різницю.
Що робити, якщо валіза більша або важча за ту, яка підпадає під умови акійного тарифу?
Валізи, з об’ємною або фактичною вагою більше за 30 кг, можуть відправлятися з вантажних відділень за звичайним тарифом (посилання на сайт з тарифами https://novaposhta.ua/basic_tariffs)
Чи можна буде переадресувати відправлення або залишити їх на зберігання?
Так, можна. На всі додаткові послуги діють звичайні умови та тарифи (посилання на сайт з тарифами https://novaposhta.ua/uploads/misc/doc/Dodatkovi_poslygi.pdf)