questions questions
Призовий фонд
Ліхтар
Ліхтар
Свічка
Свічка
Пляшка
Пляшка
Браслет
Браслет
Результати розіграшу
Запитання та відповіді
Хто є організатором Акції?

Ініціатором Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «НОВА ПОШТА». Місцезнаходження Ініціатора: 0302603131, м. Київ, Столичне шосе, 103, корпус 1, поверх 9, код ЄДРПОУ 31316718. Виконавцем Акції є Товариство з обмеженою відповідальністю «СПН ЕДЖЕНСІ». Місцезнаходження: 02095, м. Київ, вул. Княжий Затон, будинок 9 /ЛІТЕРА А/, група нежилих приміщень №406 з №1 по №4.

Який період та територія проведення Акції?

Акція триває з 00:01 годин 19 грудня 2022 року по 23:59 години 15 січня 2023 року включно. Акція проводиться на території України (за винятком території, що визнана тимчасово окупованою, а саме території Автономної Республіки Крим та м. Севастополь, а також ряду населених пунктів на території Донецької та Луганської областей та територій, на яких державні органи України тимчасово не здійснюють свої повноваження внаслідок збройної агресії Російської федерації проти України, розпочатої 24 лютого 2022 року.

Хто може брати участь у Акції?

В Акції можуть брати участь фізичні особи – виключно громадяни України, яким на момент проведення Акції виповнилося 18 років.

Як взяти участь в Акції?

Для того щоб взяти участь в Акції, особі, що відповідає вимогам Правил, необхідно протягом періоду проведення Акції зайти на сторінку https://novaposhta.ua/zavtra-bude/, відповісти на запитання та заповнити реєстраційну форму

Як на сторінці Акції знайти запитання?

Блок із запитання знаходиться на головній сторінці сайту https://novaposhta.ua/zavtra-bude/

Як перейти на сторінку заповнення реєстраційної форми?

Необхідно правильно відповісти на усі запитання, після чого нажати на кнопку "обрати подарунок", де з'явиться реєстраційна форма для заповнення.

Скільки разів я можу відповісти на питання та заповнити реєстраційну форму?

Один Учасник Акції може на сторінці Акції відповідати на питання та заповнювати реєстраційну форму лише один раз.

Які заохочення я можу отримати?

Заохочення Акції є:
· білий світловідбиваючий браслет – 200 шт.;
· USB лампа-ліхтарик білий - 200 шт.;
· USB лампа-ліхтарик червоний – 200 шт.;
· спортивна червона металева пляшка для рідини - 500мл – 200 шт.;
· свічка в склі з бавовняним фітелем, 100 мл. – 200 шт.

Як відбудеться визначення переможців Акції?

Визначення Заохочення відбувається рандомно серед Переможців

Чи є обмеження під час отримання заохочень?

Необхідно протягом 5 робочих днів після розміщення повідомлення про результати розіграшу надіслати Виконавцю на електронну адресу листа з вказаними ПІБ, телефону та бажаного міста, відділення Нової пошти для отримання Заохочення.

Які строки отримання Заохочення?

Передача Заохочення здійснюється Виконавцем Акції протягом 7 (семи) робочих днів з дати перевірки всіх даних отриманих від Переможця Акції. Передача відбувається кур’єром в руки Переможця або у відділенні Нової Пошти, або у Поштоматі, згідно даних вказаних у листі Виконавцю. Отримати Заохочення може лише Переможець.

Нова пошта у твоєму смартфонi
ТЕЛЕФОНИ
Тарифікація дзвінків відповідно до діючого тарифу вашого оператора.