Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Умови використання бонус-знижок

Бонус-знижка – умовна одиниця, яка нараховується на Бонусний рахунок клієнта ТОВ «Нова пошта» (далі - Організатор) фізичної особи (далі - Учасник), за умов виконання правил відповідних програм та акцій.

Бонус-знижка для Учасників може нараховуватися під час рекламних кампаній, спеціальних акцій та пропозицій, що проводяться Організатором самостійно та/або спільно з партнерами.

Одна Бонус-знижка дорівнює одній гривні. Бонус-знижки можна обміняти на послуги Організатора.

Нарахування Бонус-знижок відбувається на персональний бонусний рахунок Учасника, що зареєстрований у мобільному додатку та/або бізнес-кабінеті на сайті www.novaposhta.ua.

Нарахування Бонус-знижок може здійснюватися одразу за умови виконання акції/програми (наприклад, отримання відправлення), або по завершенні певного звітного періоду (наприклад – місяць). Точний порядок нарахування визначається умовами акції / програми.

Обміняти накопичені Бонус-знижки Учасник програми має право на основні та додаткові послуги Організатора, як в повній мірі так і частково, у відділенні та в онлайн–каналах.

Для обміну бонус знижки потрібно:

  • У відділенні надати Персональній номер Учасника до моменту оформлення\ отримання відправлення та бути платником в експрес-накладній та власником Персонального номеру, з якого відбувається обмін бонус–знижки.
  • В онлайн каналах мати бонус–знижку на активному бонусному рахунку, форма оплати експрес–накладній має бути – готівкова.

У разі використання промокоду бонус-знижка не нараховується та не може бути використана.

Організатор має право списати (анулювати) повністю/частково Бонус-знижку на Персональному рахунку Учасника у випадку порушення Учасником умов договору про надання послуг з організації перевезення відправлень / публічного договору про надання послуг з організації перевезення відправлень. Списання (анулювання) Бонус-знижки на Персональному рахунку Учасника може здійснюватися Організатором необмежену кількість раз.

Організатор має право вносити коригування щодо кількості Бонус-знижок на Бонусному рахунку Учасника за умови технічно-помилкового нарахування або списання Бонус-знижки тощо.

Учасник самостійно слідкує за залишком Бонус–знижок в онлайн-сервісах та при виявленні розбіжностей звертається до представника Організатора 0-800-500-609.

В мобільному додатку бонусний рахунок відображається в Особистому кабінеті Учасника:

В бізнес-кабінеті залишок бонус-знижок можна перевірити у розділі Налаштування – Бонусний рахунок:

Бонус-знижка накопичується на персональний бонусний рахунок та не може бути додана до бонус-знижок інших Учасників, не може бути отримана в грошовому еквіваленті, не є товаром, в тому числі нематеріальним активом.

Якщо Учасник не використовує накопчені бонус–знижку протягом 6 місяців (180 днів) з моменту останнього нарахування або списання бонус-знижок (ЕН), то всі бонус-знижки, що є на бонусному рахунку Учасника, вважаються протермінованими та підлягають анулюванню.