Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Вантажоперевезення по Україні: кур'єрська доставка вантажів по Україні

Грузоперевозки Компанія «Нова Пошта» вже 14 років поспіль є лідером на ринку доставки в Україну. Понад 10 000 співробітників у більш ніж 1600 відділеннях нададуть Вам якісні послуги доставки в найкоротші терміни. Сьогодні кожен третій українець регулярно користується послугами компанії «Нова Пошта», довіряючи нам доставку великих і малих вантажів, доставку листів, посилок і цінних документів. Компанія «Нова Пошта» працює з малим, середнім і великим бізнесом. Ми пропонуємо індивідуальний підхід для кожного клієнта, надаючи комплексні рішення і найбільш вигідні варіанти співпраці.

Вантажоперевезення по Україні

Для корпоративних клієнтів ми розробили якісні рішення, які включають послуги вантажоперевезення по Україні великогабаритних вантажів, експрес-доставки вантажів, доставки великих і малих вантажів по всій території країни.

Грузоперевозки Інтернет-магазинам ми гарантуємо зручну і максимально швидку доставку малих вантажів і товарів покупцям, можливість кур'єрської доставки по Україні за спеціальними вигідними тарифами.

Для фізичних осіб ми надаємо ряд послуг з швидкої доставки вантажів, листів, документів, доставки посилок та експрес-доставки вантажів у будь-який куточок України.

Всі клієнти компанії «Нова Пошта» можуть скористатися послугами кур'єрської доставки по Україні, кур'єрської доставки великих і малих вантажів, а також кур'єрської доставки документів. Замовити кур'єрську доставку по Україні можна у будь-якому відділенні компанії або безпосередньо у Вашого менеджера.

Вантажоперевезення у нас – запорука наступних рис:

Грузоперевозки Надійність.
Сучасні методи оформлення, сортування та пакування відправлень гарантують їх збереження, а також своєчасну і точну доставку по Україні.
Швидкість.
Швидка доставка по Україні забезпечується унікальною схемою організації внутрішньої логістики. Сучасний парк вантажних автомобілів і широка мережа відділень гарантує клієнтам доставку вантажів будь-якої складності по Україні.
Зручність.
Відділення компанії відкриті у більш ніж 700 містах України. Широкий спектр запропонованих послуг включає вантажоперевезення і доставку великогабаритних вантажів, експрес-доставку вантажів та інших відправлень, кур'єрську доставку посилок, документів і вантажів по всій території України.