Перейти вниз Перейти вгору

2018. Курс: Ефективність бізнесу

Школа бізнесу Нова Пошта 2018 – інтенсивний освітній практикум для власників малого та середнього бізнесу.

Курс 2018 року спрямований на підвищення ефективності бізнесу і покликаний допомогти власникам малого та середнього бізнесу розвивати своєю справу, зокрема приймати правильні бізнес-рішення. Протягом навчання учасники проаналізують ефективність власної стратегії та ключових бізнес-процесів, опанують прикладні інструменти для ведення бізнесу.

Школа бізнесу 2018 відбувається у 8 містах: Львів, Одеса, Дніпро, Полтава, Хмельницький, Ужгород, Харків, Київ. Загальна тривалість навчання в кожному місті – 4 тижні щоп’ятниці та щосуботи. Період навчання – вересень-грудень 2018 року. 

Програма Школи бізнесу Нова Пошта складається з 7 одноденних тематичних модулів та захисту планів ефективності бізнесу.

Корпоративна стратегія

Вибір стратегії розвитку бізнесу, діагностика бізнес-процесів, складання бізнес-плану

Корпоративні фінанси

Бюджетування та фінансове планування, визначення ліквідності бізнесу, складання фінансової звітності

Продажі

Розвиток каналів продажу; системи, стандарти та механізми збільшення продажу

Вартість

Формування цін у різних каналах продажу, моделі ціноутворення, способи керування собівартістю

Маркетинг

Створення і стимулювання попиту, розуміння та утримування клієнтів, правильне використання їхнього досвіду, конкуренція

Цифрові комунікації

Розробка стратегії цифрових комунікацій, використання цифрових технологій для виведення нових продуктів, створення іміджу компанії; взаємодія з аудиторією в інтернеті

Люди

Лідерство та мотивація в роботі з персоналом, взаємодія з персоналом, клієнтами, партнерами,  підрядниками

Захист планів підвищення ефективності бізнесу

 

Кожен модуль передбачає тренінговий семінар, виконання практичних вправ та аналізування кейсів українських компаній. Між модулями учасники виконують завдання у спеціально розроблених шаблонах, використовуючи дані та факти свого бізнесу.

Упродовж навчання студенти розробляють план підвищення ефективності бізнесу і в останній день захищають його перед іншими учасниками та запрошеними експертами.

Учасники, які успішно опанують навчальну програму, отримають дипломи випускників Школи бізнесу Нова Пошта, а найкращі з них – гранти на послуги «Нова Пошта».

Приєднатися до Школи бізнесу можуть власники малого та середнього бізнесу – виробники і надавачі послуг. Учасників добиратимуть на конкурсній основі за такими критеріями, як-от потенціал зростання бізнесу, мотивація до участі та потреба у бізнес-знаннях на цьому етапі розвитку компанії.