Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

2019. Курс: Ефективність бізнесу

Школа бізнесу

У 2019 році учасники вперше не лише навчалися, але й боролися за звання переможця і нагороди в 100 000 грн.

Проєкт відбувся у 8 містах: Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові, Полтаві, Хмельницькому та Івано-Франківську. Він охопив 418 учасників. Підприємці навчались протягом 7 одноденних тематичних модулів, отримуючи знання з наступних тем: бізнес-процеси, фінанси, продажі, ціноутворення, маркетинг, цифрові комунікації, люди.

Окремий модуль – захист планів ефективності бізнесу. Упродовж навчання студенти розробляли план підвищення ефективності бізнесу і в останній день захистили його перед іншими учасниками та запрошеними експертами. Учасники, що зайняли 1 місце в кожній групі, зібрались на фінальну подію в Києві, де захищали перед експертною комісією проєкту свої інвестиційні плани. Перемогу і 100 000 грн як інвестицію в розвиток свого бізнесу отримав Андрій Гарматюк із Хмельницького зі своїм проєктом – провайдером послуг дата-центру GMhost.

«У мене, нарешті, з'явилося дуже гарне розуміння ринку. До Школи бізнесу воно було геть іншим і, головне, неправильним. Зараз займаюся систематизацією маркетингу, будую стратегію розвитку на 3 роки. Після цього планую перейти до систематизації фінансового менеджменту. Очікую кращого виконання планів з валового доходу та кількості постійних клієнтів», - ділиться Андрій враженнями від Школи бізнесу Нова Пошта.

Хочете стати учасником проєкту у 2022 році? Тоді заповнюйте анкету на сайті проєкту!

Детальніше про проект: http://novaposhta.education/