Перейти вниз Перейти вгору

2019. Курс: Ефективність бізнесу


Школа бізнесу Нова Пошта 2019 — це освітній інтенсив для власників малого і середнього бізнесу, що має на меті надати підприємцям дієві практичні інструменти для комплексного розвитку їхнього бізнесу.

Школа бізнесу 2019 відбуватиметься у 8 містах:

  • Київ;
  • Львів;
  • Дніпро;
  • Харків;
  • Хмельницький;
  • Полтава;
  • Івано-Франківськ;
  • Одеса.

Навчальна програма складається з 7 модулів:

Бізнес-процеси

Бізнес-процеси дають змогу донести «голос споживача» від продавця через виробництво до менеджера із закупівель; які інструменти застосовувати, чи зменшувати витрати, як вимірювати ефективність.

Фінанси

Мета та завдання фінансового менеджменту, формування звітності, оборотність активів і ліквідність, практичні інструменти бюджетування.

Продажі

Види, канали, правила та етапи продажів; структура та техніки ведення переговорів, формування ефективної команди фахівців із продажів.

Ціноутворення

Ціна, цінова політика та методи ціноутворення; розробка цінової стратегії та робота зі знижками, собівартість, формування ціни на товар та послугу, аналіз цінності як інструмент керування витратами та пошуку додаткової маржі.

Маркетинг

Аналіз ринку, дослідження клієнтоцентричності, стратегії конкурування, типи сегментування та ефективна маркетингова комунікація.

Цифрові комунікації

Можливості і тактики комунікації в соціальних мережах, алгоритм створення бренда, розробка стратегії digital-комунікації, типи та задачі цифрового контенту.

Люди

Формула корпоративної ефективності, залучення та розвиток талантів, мотивація та ефективність команди, методи оцінки персоналу, управління грошовою винагородою.


Викладачі модулів — кваліфіковані бізнес-тренери та консультанти з багаторічним практичним досвідом роботи.

Навчання в кожному місті триває 4 тижні — щоп’ятниці та щосуботи. Період навчання — вересень-грудень 2019.

Під час навчання учасники розробляють план підвищення ефективності свого бізнесу, який відтак захищають перед фаховим журі на модулі 8. За результатами оцінювання журі найкращі студенти отримують гранти на послуги «Нова Пошта».

Кількість місць у кожній групі обмежена. Відбір учасників відбувається на конкурсній основі за такими критеріями: потенціал росту бізнесу, мотивація до участі, потреба в бізнес-знаннях для подальшого ефективного розвитку компанії.

Детальніше про проект: http://novaposhta.education/