Шопінгуй та кайфуй
Перейти вниз Перейти вгору

2021. Курс: Ефективність бізнесу

Школа бізнесу

У 2021 році Школа бізнесу Нова пошта вже вп’яте зібрала підприємців, щоб прокачати їхні бізнеси. Цього разу на учасників чекає 2 хвилі навчання – весняна та осіння. Підприємці навчаються в групах до 40 осіб в наступних містах: Київ, Одеса, Полтава, Дніпро, Хмельницький, Івано-Франківськ, Львів, Харків.

За навчальний період, який триває 4 тижні, учасники проходять 7 одноденних тематичних інтенсивів – бізнес-процеси, ціноутворення, фінанси, маркетинг, онлайн-маркетинг, продажі, роботу з людьми.

Завершальним етапом навчання є захист Booster Plan – плану розвитку бізнесу, який учасники складають під час навчання і в останній день захищають перед експертами проєкту. Переможці отримують дипломи та гранти на послуги Нової пошти. «Мені дуже допомогло складання та захист Booster Plan. Це дозволило створити дорожню карту мого бізнесу на найближчі роки, а коментарі від викладачів дали нові ідеї. Наразі займаюся впровадженням Booster Plan», – ділиться враженнями від захисту Марина Зотова, засновниця бренду здорового печива PONYC та переможниця проєкту в Києві.

Після завершення проєкту учасники готові до впровадження практичних інструментів, які допоможуть в масштабуванні бізнесу. Вікторія Шимко, засновниця She flowers та переможниця проєкту в Одесі, розповідає про перші кроки після проходження навчання: «Після проєкту ми впровадили фінансову звітність, додали двох співробітників в команду й будемо продовжувати збільшувати команду. До цього було страшно і незрозуміло як, для чого і коли. Переглянули процеси компанії та зробили перші кроки до оптимізації робочого часу. Також переглянули підхід до ціноутворення у нашому бізнесі».

Хочете стати учасником осінньої хвилі проєкту 2021? Тоді заповнюйте анкету на сайті проєкту!

Детальніше про проект: http://novaposhta.education/