Перейти вниз Перейти вгору

Пакування понад 30 кг

Flat-бокси з фанери:

Внутрішні розміри Flat-боксів:
Великий: 140х170х35. (висота, довжина, ширина)
Малий: 90х130х35 (висота, довжина, ширина).

Flat-бокс – цільна конструкція з фанери з наклеєним пом’якшувачем на дні та задній стороні боксу. Всередині відправлення закріплюється спеціальними ременями до задньої стінки.
Використовуються бокси для відправки плоских відправлень великих розмірів, таких як: автомобільний капот, автомобільні двері, автомобільне скло, великі керамічні обігрівачі, картини, рекламні щити і т. п.
Послуга доступна лише у вантажних відділеннях (без вагового обмеження). Вартість оренди одного Flat-боксу 150х180х40 см – 160 грн, Flat-боксу 100х140х40 см - 130 грн.

* - Пакування з поверненням (послуга пакування відправлень у спеціалізовану тару, яка надається до моменту вручення Одержувачу)

Картонний кутник

Розмір, см: 100х4x4

Використовується при пакуванні меблів та комплектуючих для захисту кутів і ребер від пошкоджень.

Ціна: 9 грн.

Гофрокартон 5-шаровий

Розмір, см: 120х100

Використовується для пакування меблів, комплектуючих, великої побутової техніки та відправлень з випнутими частинами.

Ціна: 29 грн.

Палетні борти дерев’яні:

Є в двох розмірах 120х80см та 80х60см. Висота одного борта 19см.
Внутрішні розміри бортів 115х75см та 75х55см відповідно. Висота від 19см до 190см.

Палетні борти – це наборна конструкція. Борти ставляться на піддон, після створення конструкції необхідної висоти верхній борт закривається другим піддоном.

Всередині конструкції відправлення фіксується поліпропіленовими стрічками до піддону. Палетні борти використовуюься для пакування автозапчастин, електро-двигунів, кавомашин, гранітних плит, іграшок, сантехніки, аудіоколонок, компресорів, акваріумів і т. п.

Послуга доступна лише у вантажних відділеннях (без вагового обмеження).

Вартість оренди одного палетного борта 120х80см - 40грн, 80х60см - 35 грн.

* - Пакування з поверненням (послуга пакування відправлень у спеціалізовану тару, яка надається до моменту вручення Одержувачу)

Бокс пластиковий*

Внутрішній розмір, см ДхШхВ: 73х53х37

Пластиковий контейнер з кришкою для крихких або габаритних відправлень, що складаються з одного і більше предметів, фактичною вагою до 75 кг або об’ємною вагою до 35 кг. Рекомендований для пересилання електроніки, аксесуарів, особистих речей, інструменту, запчастин та інших предметів, пакування яких не є достатнім для перевезення. Вартість ущільнювачів сплачується окремо.

Послуга доступна лише у вантажних відділеннях (без вагового обмеження) у містах зі списку.

Вартість надання послуги: 30 грн

* - Пакування з поверненням (послуга пакування відправлень у спеціалізовану тару, яка надаєтьсь до моменту вручення Одержувачу).

Ящик для автоскла*

Внутрішній розмір, см ДхШхВ: 158х108х15

Пінопластовий контейнер, внутрішня поверхня якого повторює форму лобового скла. Ззовні вкритий захисним композитним матеріалом.
Кришка ящика щільно фіксує скло в середині - це унеможливлює пересування та пошкодження скла. Придатний для перевезення одного лобового або заднього скла.

Послуга доступна у вантажних відділеннях (без вагового обмеження) у наступних містах: Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Ковель, Луцьк, Львів, Миколаїв, Мукачеве, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Харків, Черкаси, Чернівці, Херсон, Хмельницький.

Вартість надання послуги: 75 грн

* - Пакування з поверненням (послуга пакування відправлень у спеціалізовану тару, яка надаєтьсь до моменту вручення відправлення одержувачу).


Картонна коробка місткістю до 40 кг фактичної або об’ємної ваги

Розмір, см: 70х51х45

Для транспортування великих відправлень нормальних габаритів: одяг, дрібна побутова техніка, посуд, електроніка, запасні частини, дрібні меблі, тощо.

Ціна: 42 грн / 86 грн (без ущільнювача / з ущільнювачем)

Мішок поліпропіленовий

Розмір, см: 105 х 55

Пакування, яке застосовується для вантажу, що не може бути пошкоджений під впливом зовнішнього навантаження та не має виступаючих частин. Рекомендовано для одягу, який може бути зім’ятим, м’яких іграшок, тощо.

Ціна: 10 грн

Дерев’яне обрешетування

Каркас з деревини, у який поміщається вантаж великих габаритів або вантаж, що має виступаючі частини або геометричні параметри, які сприяють його пошкодженню або пошкодженню інших вантажів.

Рекомендовано для: вело-, мототехніки, великих запчастин, меблів, промислових механізмів, будівельних матеріалів, тощо.

Ціна: 310 грн / 1 м³

Палетування

Транспортування вантажу великих габаритів та ваги на дерев’яному піддоні, яке забезпечує цілісність відправлення та інших вантажів.

Рекомендоване для відправлень, які складаються з декількох коробок або предметів, вантажів, вага яких не дозволяє переміщувати їх за допомогою лише м’язової сили людини.

Ціна: 125 грн / 1 палета

Пінопласт

Розмір, см: 100х50х2

Пінопласт листовий, що застосовуються для ущільнення пакування у коробку з метою запобігання пошкодження вантажу при переміщенні у коробці або зминанні коробки від зовнішнього навантаження.

Ціна: 11 грн / шт. (min замовлення 0,5 шт.)

Повітряно-пухирчаста плівка

Пакування з полімерної плівки, що має пухирці, наповнені повітрям.

Застосовується, як ущільнювач у поєднанні з  картонною коробкою, гофрокартоном, поліпропіленовим мішком та іншими видами пакування для крихких вантажів та вантажів, поверхня або структура яких тоже бути пошкоджена незначними навантаженнями або вібраціями під час маніпуляцій у процесі перевезення.

Ціна: 8 грн / м2 (min замовлення 0,5 м2)

Гофрований картон

Застосовується для пакування вантажу, який має не стандартні габарити або виступаючі частини, що унеможливлює його пакування у картонну коробку або може призвести до пошкодження інших вантажів.

Ціна: 15 грн / м2 (min замовлення 0,5 м2)

Стрейч-плівка

Пакування з цупкого полімерного матеріалу, яке захищає поверхню вантажу від таких пошкоджень, як подряпини, розриви, потертості, під час перевезення.

Рекомендоване для вантажів в оригінальній упаковці, гофрокартоні, дерев’яному обрешетуванні.

Ціна: 22 грн (30-100 кг), 39 грн (більше 100 кг); стрейчування палети - 50 грн / шт