Перейти вниз Перейти вгору

Пакування понад 30 кг

Каркас пінопластовий малий

Розмір, см: 80х60х70

Каркас пінопластовий є альтернативним видом упаковки для крихких відправлень, які потребують обрешетування та відповідно до своїх розмірів можуть бути запаковані в каркас. Пакуванню в каркас підлягають відправлення з максимально допустимими габаритними розмірами 75 см х 55 см х 65 см та фактичною вагою не більше 35 кг. Рекомендований для пересилання автомобільних запчастин, меблів та комплектувальних частин, люмінісцентних ламп, картин, електроінструментів, спортивного обладнання тощо.

Вартість надання послуги: 55 грн

* - Пакування з поверненням (послуга пакування відправлень у спеціалізовану тару, яка надаєтьсь до моменту вручення відправлення одержувачу).

Бокс пластиковий*

Внутрішній розмір, см ДхШхВ: 73х53х37

Пластиковий контейнер з кришкою для крихких або габаритних відправлень, що складаються з одного і більше предметів, фактичною вагою до 75 кг або об’ємною вагою до 35 кг. Рекомендований для пересилання електроніки, аксесуарів, особистих речей, інструменту, запчастин та інших предметів, пакування яких не є достатнім для перевезення. Вартість ущільнювачів сплачується окремо.

Послуга доступна лише у вантажних відділеннях (без вагового обмеження) у містах зі списку.

Вартість надання послуги: 30 грн

* - Пакування з поверненням (послуга пакування відправлень у спеціалізовану тару, яка надаєтьсь до моменту вручення Одержувачу).

Ящик для автоскла*

Внутрішній розмір, см ДхШхВ: 158х108х15

Пінопластовий контейнер, внутрішня поверхня якого повторює форму лобового скла. Ззовні вкритий захисним композитним матеріалом.
Кришка ящика щільно фіксує скло в середині - це унеможливлює пересування та пошкодження скла. Придатний для перевезення одного лобового або заднього скла.

Послуга доступна у вантажних відділеннях (без вагового обмеження) у наступних містах: Вінниця, Дніпропетровськ, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Київ, Ковель, Луцьк, Львів, Миколаїв, Мукачеве, Одеса, Полтава, Рівне, Тернопіль, Харків, Черкаси, Чернівці, Херсон, Хмельницький.

Вартість надання послуги: 75 грн

* - Пакування з поверненням (послуга пакування відправлень у спеціалізовану тару, яка надаєтьсь до моменту вручення відправлення одержувачу).


Картонна коробка місткістю до 40 кг фактичної або об’ємної ваги

Розмір, см: 70х51х45

Для транспортування великих відправлень нормальних габаритів: одяг, дрібна побутова техніка, посуд, електроніка, запасні частини, дрібні меблі, тощо.

Ціна: 42 грн / 86 грн (без ущільнювача / з ущільнювачем)

Мішок поліпропіленовий

Розмір, см: 105 х 55

Пакування, яке застосовується для вантажу, що не може бути пошкоджений під впливом зовнішнього навантаження та не має виступаючих частин. Рекомендовано для одягу, який може бути зім’ятим, м’яких іграшок, тощо.

Ціна: 10 грн

Дерев’яне обрешетування

Каркас з деревини, у який поміщається вантаж великих габаритів або вантаж, що має виступаючі частини або геометричні параметри, які сприяють його пошкодженню або пошкодженню інших вантажів.

Рекомендовано для: вело-, мототехніки, великих запчастин, меблів, промислових механізмів, будівельних матеріалів, тощо.

Ціна: 260 грн / 1 м³

Палетування

Транспортування вантажу великих габаритів та ваги на дерев’яному піддоні, яке забезпечує цілісність відправлення та інших вантажів.

Рекомендоване для відправлень, які складаються з декількох коробок або предметів, вантажів, вага яких не дозволяє переміщувати їх за допомогою лише м’язової сили людини.

Ціна: 100 грн / 1 палета

Пінопласт

Розмір, см: 100х50х2

Пінопласт листовий, що застосовуються для ущільнення пакування у коробку з метою запобігання пошкодження вантажу при переміщенні у коробці або зминанні коробки від зовнішнього навантаження.

Ціна: 11 грн / шт. (min замовлення 0,5 шт.)

Повітряно-пухирчаста плівка

Пакування з полімерної плівки, що має пухирці, наповнені повітрям.

Застосовується, як ущільнювач у поєднанні з  картонною коробкою, гофрокартоном, поліпропіленовим мішком та іншими видами пакування для крихких вантажів та вантажів, поверхня або структура яких тоже бути пошкоджена незначними навантаженнями або вібраціями під час маніпуляцій у процесі перевезення.

Ціна: 8 грн / м2 (min замовлення 0,5 м2)

Гофрований картон

Застосовується для пакування вантажу, який має не стандартні габарити або виступаючі частини, що унеможливлює його пакування у картонну коробку або може призвести до пошкодження інших вантажів.

Ціна: 15 грн / м2 (min замовлення 0,5 м2)

Стрейч-плівка

Пакування з цупкого полімерного матеріалу, яке захищає поверхню вантажу від таких пошкоджень, як подряпини, розриви, потертості, під час перевезення.

Рекомендоване для вантажів в оригінальній упаковці, гофрокартоні, дерев’яному обрешетуванні.

Ціна: 22 грн (30-100 кг), 39 грн (більше 100 кг); стрейчування палети - 50 грн / шт