Про сталий розвиток
Нової пошти


Нова пошта є незмінним лідером ринку експрес-доставки в Україні. Щороку ми доставляємо мільйони відправлень, розширюємо мережу відділень, збільшуємо кількість послуг та вдосконалюємо їхню якість. Ми переконані, що показниками лідерства є не лише позиції на ринку та рекорди. Лідер — це той, хто відповідальний за свій вплив, готовий задавати тренди й вести за собою.

Місія
Легкість доставки
для життя та бізнесу
Місія
Цінності
Клієнти
Ми працюємо, щоб зробити життя мільйонів людей кращим, доставляючи радість, піклування, любов, мрії… Ми завжди ретельно й пунктуально виконуємо дані клієнтам обіцянки. Ми реагуємо на будь-яку їхню потребу — для нас природно допомагати. Усмішка — ознака нашого прихильного ставлення до клієнта.
Технології
Наші технології дозволяють нам мати ефективні і безпечні виробничі процеси, які ми прагнемо максимально автоматизувати та роботизувати. Саме технології дозволяють нашим клієнтам отримувати найкращу якість, сервіс та оптимальні ціни. Ми вивчаємо та впроваджуємо найсучасніші світові технології. Ми - частина нового цифрового світу.
Працівники
Люди в Нова пошта надійні, високопрофесійні, небайдужі, спрямовані вперед. Повага, чесність та відкритість - основа спілкування в компанії, а помилка - це пошук шляху до успіху. Керівник будь-якого рівня відкритий до рядового співробітника. Дисципліна і виконання зобов'язань - частина нашої культури: точно в строк, без виключень. Нова пошта - це і місце самореалізації професіоналів, і компанія для старту кар'єри
Ефективність
Лише синергія трьох цінностей Клієнт-Персонал-Технології забезпечує ефективність. Саме вона стимулює нас до інвестицій та подальшого росту. Ми завжди шукаємо найефективніший шлях до максимального результату. Ми прагнемо спрощувати процеси і мінімізувати витрати, зберігаючи високу якість послуг.
17 цілей сталого розвитку
CEO
«Нова пошта підтримує 10 принципів Глобального договору ООН з прав людини, праці, довкілля та боротьби з корупцією. Ми докладаємо значних зусиль задля досягнення 17 цілей сталого розвитку, щоб досягти світу якого ми прагнемо для всіх»
Олександр Бульба, СЕО Нової пошти
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
goal
Звіти зі сталого розвитку
Більш детальну інформацію про досягнення 17 цілей сталого розвитку, щорічний прогрес, соціальні проекти та управління компанією можна переглянути у звітах зі сталого розвитку.
Архів
2016 2017