Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Гуманітарна пошта України» оголосила результати шести місяців роботи

  19.12.2014

  18 грудня в Українському кризовому медіа-центрі відбувся прес-брифінг, присвячений результатам шести місяців програми «Гуманітарна пошта України», а також планам щодо її розвитку в 2015 році.

  На сьогоднішній день через програму волонтери безкоштовно відправили 1900 тонн гуманітарних вантажів, призначених для українських військовослужбовців, вимушених переселенців і жителів постраждалих міст Східного регіону. Щотижня «Гуманітарна пошта України» відправляє більше 1000 посилок.

  Крім безкоштовних доставок для волонтерів, програма включає в себе закупівлю необхідної амуніції та речей першої необхідності для 115 мобілізованих співробітників компанії «Нова Пошта», а також точкову допомогу окремим підрозділам і добровольчим батальйонам української армії.

  Вперше громадськості була оголошена сума, яку «Нова Пошта» витратила за 6 місяців роботи «Гуманітарної пошти України». Загальна сума склала 6 000 000 гривень, з них: 3 700 000 гривень - доставка вантажів для волонтерів, 1 300 000 гривень - точкова допомога українській армії, 1 000 000 - допомога мобілізованим співробітникам.

  «Я постійно спілкуюся з провідними волонтерськими організаціями України, і останнім часом всі говорять про зменшення підтримки. За великим рахунком, значної допомоги з боку українського бізнесу волонтерським організаціям немає, і це погано закінчиться для нього. Не можна бути відстороненими і вважати, що це не ваша війна. Я закликаю український бізнес до збільшення відповідальності і до іншого розуміння своєї ролі в цьому конфлікті. Логіка проста: якщо зараз наш бізнес не допоможе армії, переселенцям, волонтерам, українського бізнесу незабаром може не стати». - Прокоментував В'ячеслав Климов, генеральний директор і один із засновників компанії «Нова Пошта».

  У прес-брифінгу також взяли участь представники провідних волонтерських організацій України. Георгій Тука («Народний Тил»), Віталій Дейнега («Повернись живим») і Арсеній Фінберг («Кожен може», екс «Волонтерська сотня») розповіли про те, як насправді зараз йдуть справи із забезпеченням армії і скільки допомоги відправляють вимушеним переселенцям по всій Україні. Кожен з них зазначив про те, що волонтерам сьогодні необхідна допомога бізнесу, як ніколи раніше.

  «Дуже важливо, щоб таку позицію, як «Нова Пошта» зайняла максимальна кількість українських компаній. Кожен може щось зробити: «Нова Пошта» вміє перевозити вантажі, і завдяки їй ми економимо велику кількість коштів і часу. Вони роблять те, що вони вміють робити добре і роблять це безкоштовно. Якщо б 5% від великого українського бізнесу займали таку позицію, Україна вже давно закінчила б війну». - Прокоментував Віталій Дейнега, координатор волонтерського проекту «Повернись Живим».

  «Нова Пошта» продовжить програму «Гуманітарна пошта України» у 2015 році. Компанія буде підтримувати волонтерів і відправляти їх вантажі безкоштовно, поки конфлікт на Сході не закінчиться. Після того, як ситуація в Україні стабілізується, програма зосередиться на допомозі благодійним фондам і громадським організаціям, допомагаючи доставляти безкоштовно вантажі тим, хто їх дійсно потребує.

  Відеозапис прес-брифінгу доступний за посиланням.

  Гуманітарна пошта України