Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Шановні клієнти! Компанія «Нова Пошта» запрошує Вас взяти участь у бізнес форумі Online Retail Russia 2013.

  26.03.2013

  Бізнес форум Online Retail Russia 2013 - це справжня революція у форматі подачі контенту! Тільки повноцінні бізнес-кейси! Організатори збільшують середній час виступу доповідача на форумі в форматі презентації до 30 хвилин. А кожену доповідь прокоментує експертна рада сесії, що має відповідний релевантний досвід!

  Тонка настройка всіх процесів - ось пріоритет крупного рітейлу в онлайні на 2013 рік і головна тема форуму Online Retail в квітні.

  У форумі візьмуть участь понад 600 учасників мультиканальної та електронної торгівлі - великий ритейл і онлайн-гіганти, платіжні системи, онлайн торгові майданчики, інвестиційні компанії, логісти, каталожна торгівля, незалежні гравці.

  Серед головних тем Online Retail Russia 2013:

  Omni - channel і multichannel: новий термін або новий сенс?

  Конверсія оффлайн-відвідувачів в онлайн-покупців

  Доставка: що сталося з термінами?

  Mobile. Додаток або адаптивний дизайн?

  Програми лояльності: створюємо реально працюючий інструмент

  Вартість обробки замовлення: стандарти галузі

  Робота з негативом: позитивний досвід

  Нові аудиторії - завоювати і утримати та інші.

  Спеціальні гості форуму:

  Сільвія Баено Сімін, керівник напрямку онлайн-маркетингу в Stradivarius (холдинг Inditex)

  Спеціаліст з онлайн-маркетингу та соціальних медіа з досвідом запуску великих рекламних інтернет-кампаній, у тому числі із застосуванням технологій аффилированного маркетингу. У Stradivarius Сільвія головним чином займається тим, що координує міжнародні маркетингові проекти в Європі, Китаї, Росії, арабських країнах і в Латинській Америці. Сільвія відповідальна за виконання KPI і збереження прийнятного ROI по веб-проектах.

  Кен Вейсс, екс-керівник мультиканальною продажів в Little Tikes (найбільший американський виробник і онлайн-рітейлер дитячих товарів)

  В рамках своєї роботи в Little Tikes Кен відповідав за всі канали комунікації з клієнтом, включаючи онлайн-продажі, продажі по телефону, а також за всі друковані видання компанії, в тому числі каталоги, і за нові медіа: соціальні мережі, що продають flash-сайти , продажу через сайти-інтегратори. Основною своєю спеціалізацією вважає досвід у створенні customer experience паралельно в декількох каналах.

  Також на форумі вперше виступить:

  - Представник ІКЕА, який виступить в рамках засідання «Генерація контенту або Рітейлер = видавець». ІКЕА розповість про те, як працюють нові медіа, зокрема інтерактивні каталоги в поєднанні з мобільними додатками.

  І ще більше 50 спікерів ...

  Крім того, вперше в Росії:

  Hybris - система багатоканального комерції, повністю настроюється під замовника. Це новий гравець на російському ринку родом із Великобританії. Софт, який допомагає об'єднати всі точки взаємодії і уніфікувати комерційні процеси. У числі клієнтів платформи - Levi's, Douglas, Tous'R'Us і ще більше 300 міжнародних торгових компаній. Hybris виступить в рамках сесії «Omni-channel і multichannel: новий термін або новий сенс»?

  На поточний момент у якості делегатів на квітневий форум вже зареєструвалися: Otto, Ельдорадо, Л'Оксітан, Лаурель, Еконіка, ТД Аскона, OBI, Олант, Цифроград та ін

  Повна програма форуму: http://www.b2bcg.ru/ru/businessforums/3070/programma

  Організатор: B2B Conference Group

  Контактна особа:

  Каменська Ксенія

  Kamenskaya@b2bcg.ru

  +7 (495) 785-22-06

  www.b2bcg.ru

  Данильченко Олена

  danilchenko.o @ novaposhta.ua

  067 535 41 68