Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Генеральний директор «Нової Пошти» увійшов до ТОП-25 найкращих управлінців України.

  25.04.2014

  В’ячеслав Климов, співвласник найбільшої української компанії експрес-доставки «Нова Пошта», посів 22 місце у рейтингу ТОП-100 найкращих топ-менеджерів України за версією «ІнвестГазети».

  Редакція видання склала лонг-лист учасників рейтингу, де усі номінанти оцінювалися за єдиною системою, яка, на думку редакційної ради, покликана показати кращих управлінців країни. Оцінка проводилася по групі критеріїв різними групами експертів. У числі таких критеріїв були наступні:

  Якості топ-менеджера, необхідні зараз для успішного ведення бізнесу

  Частота згадувань у ЗМІ

  Онлайн голосування

  Стиль

  Компанія «Нова Пошта» є найвагомішим гравцем ринку експрес-доставок України: стрімкий розвиток компанії та розширення клієнтських сервісів підвищили попит та доступність послуг, спричинили значне зростання одразу двох українських ринків – експрес-доставок та e-commerce.

  Найбільша кількість відділень та курс на максимальну географічну й емоційну близькість до клієнта є фірмовим стилем компанії «Нова Пошта». Послуги компанії використовує кожен третій українець, понад 1400 відділень компанії відкриті для клієнтів у 700 населених пунктах України. Продумана логістика, 40 високотехнологічних терміналів і пряма взаємодія з клієнтами, орієнтація на їхні потреби забезпечують подальший розвиток «Нової Пошти» та загальний підйом сфери експрес-доставок.

  Співвласники компанії «Нова Пошта» змогли не тільки розвинути бізнес зі стартапу, а й вивести його на національний рівень, заповнивши вільну нішу в сфері послуг доставки вантажів. Старт компанії «Нова Пошта» став втіленням підприємницьких задумів і управлінським викликом, а переріс в злагоджену структуру з налагодженою бізнес-моделлю.

  Менеджмент «Нової Пошти» часто називають «агресивним» з огляду на кількість нових відділень компанії, яка продовжує зростати, та швидкість їх відкриття. В’ячеслав Климов наголошує, що запорука успіху компанії – правильна стратегія та вміння розставляти акценти. Наприклад, у момент кризи 2008-го року, «Нова Пошта» зорієнтувалася на співпрацю з інтернет-магазинами – і забезпечила надійні позиції як собі, так і партнерам зі сфери e-commerce. Компанія дала інтернет-покупцям легкі й зрозумілі інструменти замовлення і впевненість в надійності доставки – цим створила новий сектор клієнтів і забезпечила розвиток ринку.

  В’ячеслав Климов закликає молодих підприємців постійно продовжувати розвиток бізнесу та вдосконалювати його, орієнтуватись на конкурентів та бути кращими.

  За умов динамічності бізнес-сфери в Україні, потреби оперативно реагувати на нові умови й виклики, залишаючись максимально клієнтоорієнтованими, основними рисами успішного топ-менеджера В’ячеслав Климов вважає швидкість мислення, стресостійкість та цілеспрямованість. Співвласник «Нової Пошти» наголошує, що компанія продовжує стабільний курс на розширення.