Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Доставка Майбутнього стартувала!

  21.05.2014

   «Нова Пошта»  презентувала оновлений бренд та стратегію розвитку компанії,  таким чином оголосивши своє прагнення змінити уявлення про доставку назавжди. Інноваційна логістична система «Нової пошти» зручна для клієнтів і відтепер має дружнє обличчя. Швидка та проста процедура відправлення та отримання, найширша мережа відділень по всій країні, контроль усіх етапів процесу онлайн та безліч інших інновацій стали приводом для зміни візуального образу.

  «Представлений бренд – унікальний для ринку доставки в Україні. Візуальний образ пояснює динаміку і розвиток не лише компанії, але й ринку експрес-доставки в цілому. Він максимально повно відображає філософію «Нової Пошти», великі внутрішні зрушення та надшвидкий ріст» -  пояснив генеральний директор «Нової Пошти» В’ячеслав Климов.

  Новий бренд став зовнішнім відображенням великих внутрішніх якісних змін у компанії та невпинного розвитку. Це логічний крок, який підкреслює бажання компанії постійно змінюватися відповідно до потреб клієнтів та викликів часу. Якщо ще п’ять років тому «Нова Пошта» налічувала усього 100 відділень з об’ємами доставок близько 4 млн посилок на рік, то на сьогодні – це більш ніж 1400 відділень у 700 населених пунктах України та понад 5 млн посилок на місяць. 

  Оновлення стилю – це привід відкрито і масштабно заявити про всі зміни які відбувались в компанії впродовж останніх років та задекларувати основні напрямки її розвитку: «Наша філософія відповідає стратегії бізнесу та відображається в усій операційній діяльності. Ми змінюємося для наших клієнтів, прагнемо бути еталоном якості та сервісу, надавати сучасні послуги, випереджаючи очікування клієнтів», – заявив  операційний директор компанії «Нова Пошта» Володимир Поперешнюк.

  «Доставка майбутнього»  - це новий підхід в обслуговуванні клієнтів, нові сервіси та послуги, інновації та технології доставки.  

  «Робота над створенням нової ідентифікації є частиною комплексного проекту по розробці та втіленню позиціонування бренду “Нова Пошта” – “Доставка Майбутнього”. Робота  була  дуже динамічною, оскільки власники компанії чітко знали, що їм потрібно та куди рухається бізнес. Еволюція бренду полягла у його спрощенні - простота, відкритість, постійний рух та швидкість - це ті цінності, які вбачаються в роботі "Нової Пошти" неозброєним оком. Стрілки, що видимі у новому логотипі - це чітка видимість напрямків розвитку цього лідерського бізнесу - це напрямки розвитку, розширення, якості послуг компанії  та нових сервісів. Рівно як і напрямки доставки - в будь-яку з чотирьох сторін світу, у будь-який куток країни» - прокоментував   роботу над проектом Андрій Федорів.

  Разом з оновленим образом «Нова Пошта» презентувала і нові послуги та розкрила амбітні плани на майбутнє. Задекларувала цілу низку інновацій. Серед них:

  подальше розширення мережі відділень та збільшеня географії присутності;

  нові он-лайн сервіси та ІТ рішення, які дозволяють в один клік отримати доступ до усієї необхідної інформації про послуги, відділення та трекінг замовлень; 

  прості схеми взаємодії з компанією (центр підтримки клієнта 24/7, оновлений сайт та розвиток прямого спілкування у соцмережах); 

  послуги он-лайн кредитування та додаткові послуги для інтернет-торгівлі; 

  розширення асортименту упаковки для гарантій цілісності будь-яких видів відправлень;

  запровадження нових інноваційних форм відділень – почтоматів.

  Оновлення «Нової Пошти» – це свідчення динаміки та впевненості у своїх силах. Компанія не лише змінює свій вигляд, а запроваджує найпрогресивніші інновації у сфері логістичних послуг, задає новий рівень якості. 

  «Нова Пошта» підтверджує свою назву завжди пропонуючи нове!