Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • Зареєструйся на Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 та отримай іменний стартовий номер.

  17.02.2015

  У вівторок, 17-го лютого, розпочалася реєстрація на наймасовіше спортивне змагання цієї весни - Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015, яке відбудеться 26 квітня у Києві.  

  Цьогорічний захід стане справжнім святом спорту та здорово способу життя, який об’єднає спортивну, освітню, розважальну програми і триватиме три дні.   

  «Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015 відрізнятиметься від попередніх змагань якістю та масштабом події. Цього року ми підготували для учасників додаткові сервіси, які раніше були недоступні. Це новий функціональний сайт, сувенірна продукція. Напередодні забігу в рамках виставки RUN SPORT EXPO 2015 ми організуємо спеціальну «Pasta party», а після забігу – грандіозну вечірку. Завдяки співпраці з нашими спонсорами – «Новою Поштою» та adidas – ми будемо допомагати учасникам готуватися до змагань: у нас запланована серія безкоштовних тренувань, а також спеціальний блог з порадами експертів. Спільно з благодійними фондами ми готуємо декілька цікавих проектів, які презентуємо згодом», – розповів про майбутній захід Дмитро Черніцький, генеральний директор Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015.

  У 2015-му титульним спонсором Київського напівмарафону стала компанія Нова Пошта, яка вже декілька років підтримує розвиток бігового руху в Україні. 

  «Біг на довгі дистанції якнайкраще асоціюється з підходом «Нової Пошти» до ведення бізнесу: спортивна конкуренція, витривалість та невпинний рух у високому темпі. За допомогою партнерства ми хочемо виразити нашу підтримку здорового способу життя та залучити наших клієнтів і співробітників до бігового руху», — прокоментував генеральний директор «Нова Пошта» В’ячеслав Клімов.

  Спортивна складова заходу складатиметься з восьми забігів, три з яких будуть дитячими. Головна дистанція змагання – так звана «половинка» - 21, 095 км, саме цей забіг має стати наймасовішим. За підрахунками організаторів у ньому візьме участь більше 2000 учасників. Кожен фінішер на цій дистанції отримає пам’ятну медаль, на якій можна буде вигравірувати власний результат. 

  Основні дистанції Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015

  21,0975 км – Nova Poshta Kyiv Half Marathon

  21,0975 км –   Nova Poshta Kyiv Half Marathon relay  (естафета: 3x5 км + 1x6,0975 км)

  21, 0975 км  –  Nova Poshta Kyiv Half Marathon team (командний забіг:  4х21,0975 км)

  10 км – adidas energy run

  5 км – adidas energy run

  2 км – благодійний забіг

  1 км – McDonald’s junior run

  500 м – McDonald’s kids run

  300 м – McDonald's baby run

  На даний момент реєстрація доступна лише на дистанцію в 21, 095 км, реєстрація на інші забіги відкриється до кінця лютого. 

  Значних змін зазнає і спортивна виставка RUN SPORT EXPO 2015, яка цього разу відбудеться на головній спортивній арені країни – НСК «Олімпійський» і триватиме два дні 24-25 квітня в рамках Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015.

  Реєстрація на Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2015: www.KyivHalfMarathon.org

  Організатор заходу: Run Ukraine

  Титульний спонсор: компанія Нова Пошта

  Генеральний спонсор: компанія adidas

  За додатковою інформацією та з питань організації інтерв’ю звертайтеся:

  Вікторія Веремієнко 

  PR&Media coordinator 

  моб.тел: +380 67 995 27 67 

  email: veremiienko@runukraine.org

  site: www.kyivhalfmarathon.org