Відправляй любов
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • "Нова Пошта" стала генеральним партнером E-Commerce Congress.

  29.10.2015

  "Нова Пошта" – лідер ринку експрес-доставки України – стала генеральним партнером конференції E-Commerce Congress. За підсумками січня-вересня поточного року оператор перевіз 42,88 млн відправлень, що на 44% перевищує аналогічний показник 2014 року. При цьому близько 22% цих обсягів припадає на електронну комерцію. Кількість клієнтів у сегменті електронної комерції перевищує 5 тисяч.

  У конгресі взяли участь близько 600 професіоналів у галузі електронної комерції, юриспруденції, фінансових послуг, IT-технологій та логістики. На думку гравців, ринок зростатиме завдяки розвитку мобільного зв’язку третього покоління (3G). Наразі близько 18% розрахунків карткою за онлайн-покупки здійснюються за допомогою мобільних пристроїв. У майбутньому ця цифра збільшуватиметься.

  Сьогодні частка успішних операцій зі стаціонарних комп’ютерів складає приблизно 60%, а з мобільних пристроїв – лише 30-40%. Фахівці "Нової Пошти" продемонстрували відвідувачам оновлений мобільний додаток, що дозволить зробити процес відправлення та отримання посилок, листів, вантажів та документів максимально легким, швидким та зрозумілим для клієнтів. Відтепер у додатку реалізовано функцію виклику кур’єра у 2 кліки.

  Крім того, Олександр Лисовець, керівник "НП Лоджистик", що курує напрям фулфілменту, взяв участь у панельній дискусії "Фулфілмент для e-commerce. Провайдери, технології та практичні кейси". 

  "Фулфілмент дозволяє інтернет-магазинам працювати "з коліс", тобто привозити товари на наш склад, після чого ми доставляємо їх покупцям того ж дня. Ми працюємо з усіма категоріями вантажів. Чому вигідно співпрацювати з логістичним оператором? Компанії зростають та розвиваються, і одного прекрасного дня перед e-commerce постане питання: розвивати той чи інший напрям чи віддати його на аутсорсинг? Передача логістичних процесів профільному операторові позбавляє магазин необхідності інвестувати у дорогі складські приміщення, програмні продукти та навчання персоналу. Наші клієнти – це ті компанії, які концентруються на продажах", – зазначив директор "НП Лоджистик".

  Про те, що пропонує "Нова Пошта" інтернет-магазинам для доставки їх товару кінцевому споживачеві, розповів директор департаменту адресного обслуговування Євген Глазов під час дискусії "Доставка для e-commerce. Остання миля: технології, тренди, рішення". За його словами, сьогодні компанія закуповує нові автомобілі та вдосконалює кур’єрську службу, яка раніше концентрувалася на напрямі В2В.

  "Доставка в e-commerce – це доставка до кінцевого споживача, який стає вибагливішим. Тобто ця послуга вимагає більше зусиль від нас, але забезпечує додаткові зручності клієнтові. Тут відіграють роль такі фактори, як зовнішній вигляд та манера спілкування кур’єра, узгодження зручної дати та часу доставки, підйом на поверх та багато іншого", – зазначає директор департаменту адресного обслуговування "Нової Пошти".

  Максим Рабінович, директор з розвитку "Нової Пошти", взяв участь у заключній дискусії "Стратегічний маркетинг у e-commerce. Позиціонування та вибудовування бренду". Одним із ключових питань, які обговорювалися під час дискусії, було: чи потрібні інтернет-магазину інвестиції у бренд. На думку топ-менеджера "Нової Пошти", будь-який серйозний бренд потрібно підтримувати добре налагодженими операційними процесами. В іншому випадку він приречений на провал.

  "Ми як логістичний оператор бачимо кожного ритейлера зсередини. І, якщо це серйозний бренд, то й операційна діяльність у нього вибудована відповідним чином. Коли компанія досягає певних масштабів та збільшує обсяги, вона не вистоїть, якщо в неї не вибудовані операційні процеси. Можна інвестувати в імідж багато грошей, займатися стратегічним маркетингом. Але все це нівелюється тридцятьма хвилинами, протягом яких не працює контакт-центр. Зараз технологічні підрозділи конкурують між собою значно сильніше, ніж маркетологи", – підкреслив Максим Рабінович.