День матери
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • В 2016 році «НП Логістик» планує подвоїти обсяг оброблених вантажів

  22.06.2016

  Компанія «НП Логістик», що входить до складу групи «Нова пошта» і спеціалізується на складських послугах і фулфілменті*, в 2016 році має намір обробити понад 2 млн замовлень – вдвічі більше, ніж у 2015-му.

  На разі компанія має 2 фулфілмент-центри загальною площею 10 000 м² та обслуговує понад 30 клієнтів. Переважно послуга фулфілменту орієнтована на інтернет-магазини, користуються нею й інші бізнеси. Серед клієнтів «НП Логістик» – Алло, Rozetka, Garnamama, а також компанії Philip Morris, Nestle, WOG та інші.

  За словами директора «НП Логістик» Олександра Лисовця, фулфілмент – це дієвий інструмент розвитку бізнесу в e-commerce. За результатами дослідження Асоціації e-commerce у Європі, в 2015 році Україна стала ринком, що продемонстрував найшвидшу динаміку росту – 35%. При цьому, за словами Лисовця, близько 95% українських інтернет-магазинів здійснюють весь комплекс логістичних операцій власними силами, що в більшості випадків неефективно. Тож вітчизняний ринок має колосальний потенціал розвитку.

  «Віддаючи свій склад на аутсорсинг, інтернет-магазин може сконцентруватися на продажах і маркетингу. В цей час ми беремо на себе складську діяльність та забезпечуємо доставку товару покупцеві. Це вигідна інвестиція в розвиток бізнесу», - зазначив Лисовець.

  Свою місію він вбачає у тому, щоб надавати можливість власникам інтернет-магазинів та інших компаній на власному досвіді відчути переваги логістики на аутсорс.

  «НП Логістик» - єдина на ринку фулфілменту компанія, що разом з послугами прийому, зберігання, комплектації та пакування доставляє товар кінцевому отримувачу. Для клієнта інтернет-магазину, що користується послугою фулфілменту, це означає додаткову перевагу. Скажімо, він розміщує замовлення на сайті магазину ввечері, магазин оперативно передає заявку на фулфілмент в «НП Логістик», а там ще сьогодні оформлюють відправлення, яке доставлять вже завтра. При цьому замовити можна як доставку у відділення, так і кур’єром.

  Зараз потужності «НП Логістик» дозволяють обробляти 10-15 000 замовлень на день. Так, за 2015 рік компанія обробила і доставила 1,2 млн замовлень, за 5 місяців 2016 року – 650 000 замовлень. Станом на кінець року цю цифру мають намір збільшити до 2 млн.

  В найближчі роки в «НП Логістик» планують розвивати логістичну інфраструктуру в Київській області та філіальну мережу в містах-мільйонниках. Зокрема, є задум відкрити ще кілька фулфілмент-центрів за напрямками в’їзду в Київ.

  «Ми хочемо забезпечити клієнтам зручну можливість транспортувати до наших фулфілмент-центрів товари з будь-якого регіону України. Завдяки зручному географічному розташуванню складів ми оптимізуємо клієнтам логістичні процеси і знизимо їхні витрати», - зазначив директор «НП Логістик» Олександр Лисовець.

  *фулфілмент (від англ. fulfilment) – комплекс логістичних операцій з прийому, обробки та доставки товарів. Переважно послугою користуються гравці ринку e-commerce та дистанційної торгівлі.