Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова пошта» втретє стала партнером півмарафону в Києві
  12.04.2017

  Компанія «Нова пошта» втретє стала титульним спонсором Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017, що відбувся 9 квітня в Києві.

  Цього року подія відбулася вже всьоме та зібрала рекордні 9000 учасників, серед яких було 400 бігунів з інших країн. Близько 25 тисяч глядачів зібралися на столичній Контрактовій площі, щоб підтримати бігунів, а більше 15 тисяч шанувальників бігу спостерігали за змаганнями онлайн.

  Переможцем Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 у категорії Чоловіки став Анбеса Ленчо. Спортсмен із Ефіопії встановив новий рекорд, здолавши дистанцію за 01:03:56 та перевершивши показник минулорічного переможця Тараса Сала на 45 секунд. В категорії Жінки першою з результатом 01:13:58 фінішувала теж спортсменка із Ефіопії Бейене Белайнеш. Лідери забігу гідно розділили між собою призовий фонд змагання – 146 000 грн, а ефіопські атлети отримали по 25 000 гривень.

  У 2017 році можна було обрати одну з дистанцій – 21,0975 км, 10 км, 5 км і 2 км. Окрім того, під час Nova Poshta Kyiv Half Marathon 2017 відбулися естафетні та корпоративні змагання. У дитячих стартах 1000 м, 500 м і 100 м взяли участь майже 1000 дітлахів різного віку. Вперше за всю історію Київського півмарафону відбувся сімейний забіг на дистанції 2 км, що зібрав 200 учасників, а також 5-кілометровий забіг співробітників силових служб та 2-кілометровий – для студентів. Крім того, на дистанції 2 км пройшов благодійний забіг “Переможці” на підтримку воїнів АТО з ампутацією. Понад 900 бігунів допомогли зібрати кошти на придбання спортивних протезів для ветеранів бойових дій.

  Цього року найстаршими учасниками півмарафону стали 76-річний українець Олександр Вольський та 75-річна Адельгейда Стрігальова з Білорусі. На старт також вийшли Потап, Марічка Падалко, Власта Шовковська, Павло Казарін та інші.

  “Цього року ми піднімаємо статус Nova Poshta Kyiv Half Marathon. 9 квітня на заході були присутні офіційні представники міжнародної організації IAAF, які дадуть оцінку цій події. Якщо ми виконаємо усі нормативи, відбудеться  сертифікація, нам нададуть бронзовий статус. Відзначу, що в Україні ще немає жодної бігової гонки, яка б мала Bronze Label від IAAF. Ми прагнемо найвищого рівня в організації заходу, наш орієнтир - Празький, Берлінський, Бостонський марафони”, - розповів генеральний менеджер Run Ukraine Дмитро Черніцький.

  «Нова пошта» третій рік поспіль допомагає розвивати бігову культуру в Україні. Крім уже третього півмарафону в Києві, цього року за нашої підтримки відбудеться ще 4 – в Сумах, Полтаві, Чернігові, Черкасах. Для нас важливо реалізовувати проекти, що змінюють життя українців. З біговими заходами все саме так: щороку учасників забігів більшає, а це означає, що дедалі більше людей обирають здоровий спосіб життя. Це найкращий мотив продовжувати і в 2018 році», - зазначила Інна Поперешнюк, співзасновниця компанії «Нова пошта».

  Детальніше про півмарафон можна дізнатися на офіційному сайті: http://kyivhalfmarathon.org/