Україна - Молдова
Перейти вниз Перейти вгору

Новини компанії

 • «Нова Пошта» анонсує запуск нового сезону Школи бізнесу
  13.06.2018

  Стартує набір студентів на третій сезон Школи бізнесу Нова Пошта – інтенсивного освітнього практикуму для власників малого і середнього бізнесу. Цього року з огляду на високий рівень затребуваності бізнес-знань, проект розширює свою діяльність у регіонах та підключає до програми кілька обласних центрів. Оргкомітет формуватиме навчальні групи у 8 містах України – Києві, Одесі, Львові, Дніпрі, Харкові, де Школа бізнесу Нова Пошта працювала в 2016-2017 рр. і де зафіксована найвища активність МСБ, а також у Полтаві, Ужгороді та Хмельницькому, де бізнес-інтенсив відбудеться вперше.

  У кожному з міст працюватиме одна група для спільної роботи представників малого і середнього бізнесу, крім Харкова, де працюватимуть дві групи, та Києва – тут відбудеться набір у три групи через високий рівень інтересу до бізнес-навчання серед МСБ. В цілому цьогорічний набір розрахований на участь близько 500 «студентів», у відборі яких перевага віддаватиметься виробникам товарів та надавачам послуг. 

  Програма Школи бізнесу Нова Пошта-2018 розрахована на підвищення ефективності підприємств усіх учасників проекту. Щоб досягти цієї мети, методологія цьогорічного курсу передбачає акцентування на ефективності в межах семи модулів: корпоративної стратегії, корпоративних фінансів, продажів, ціноутворення, маркетингу, цифрових комунікацій та HR. Наприкінці курсу кожен з учасників захистить План підвищення ефективності бізнесу, який готуватиме під час роботи на всіх модулях Школи бізнесу.

  У 2016-му курс був орієнтований на розвиток бізнесу, у 2017-му – на його прискорення. Усі учасники другого курсу Школи бізнесу були поділені на групи: група 1 – представники малого бізнесу і група 2 – представники середнього бізнесу, а також на команди в групах. Багатьом студентам вдалося кардинально змінити власну справу. Переважна частина учасників збільшила свої обороти, дехто вивів свій бізнес з пасивної фази в активну і в 100 разів збільшив кількість відправок своєї продукції через «Нова Пошта» за період січень-квітень 2018 у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року. Семеро учасників більше, ніж у 10 разів збільшили кількість відправок і продемонстрували високий ріст відправок.

  «Коли я почала навчання в Школі бізнесу Нова пошта, моя компанія вже створювала продукцію для 30 країн світу, але мені не вистачало стратегії, нових ідей, драйву, стимулу! І я це отримала на 100%, - розповідає випускниця проекту, засновниця стартапу NamanaBags Олена Мирошник. - Лише за рік ми удвічі збільшили обороти. NamanaBags стала відомою на ринку як якісний та довговічний бренд. Ми запустили новий сайт і підключилися до нової системи оплати».

  Цього року заняття в кожному з міст відбуватимуться щотижня по п’ятницях-суботах упродовж 4 місяців. Школа стартуватиме зі Львова, де заняття почнуться 31 серпня і 1 вересня. Наступним естафету проекту прийматиме Дніпро. Наприкінці курсу кожен учасник матиме власний план з підвищення ефективності бізнесу, створений за допомогою тренерів, досвідчених підприємців-практиків. В грудні 2018 року відбудеться церемонія нагородження випускників Школи, кращі з яких отримають гранти на розвиток бізнесу від «Нова Пошта». Анкета для охочих подати заявку доступна за посиланням: goo.gl/7nJdS9

  «Проект Школа бізнесу Нова Пошта почався з переконання, що великий бізнес повинен допомагати малому і середньому. Саме тому ми розвиваємо цей проект з року в рік і проводимо його вже втретє поспіль. На мою думку, українському підприємцю бракує компетенцій для системного підходу до управління своєю справою, а також знань із ключових напрямків організації бізнесу», - прокоментував співвласник «Нова Пошта» В’ячеслав Климов.

  «Малий і середній бізнес в Україні – один з потужних факторів виходу з економічної кризи. А тому йому потрібні знання – сучасні, актуальні, максимально корисні для їхньої щоденної ефективності, в якій би галузі вони не працювали. Я переконаний, що саме такі знання ми даємо в нашій Школі бізнесу», - зазначив співвласник «Нова Пошта» Володимир Поперешнюк.

  Партнером проекту виступить PPV Knowledge Networks (Львів) – агенція, що з 2008 року сприяє розвитку бізнесів з високою доданою вартістю та створенню інтелектуально-містких бізнес-мереж. “Школа бізнесу Нова Пошта” – зразок прикладної соціальної відповідальності. Ефективність малого та середнього бізнесу – найкращий стимул для створення нових, а головне – затребуваних товарів та послуг, появи нових робочих місць та створення якісного бізнес-середовища в Україні. Школа бізнесу Нова Пошта – це приклад підходу, від якого виграють усі задіяні сторони”, - прокоментував Володимир Воробей, директор PPV Knowledge Networks.